HFK Olomouc – Hlučín 1:2 (kon.) | Líšeň – Val. Meziříčí 3:0 (kon.) | Rýmařov – Uničov 2:2 (kon.)
Hodonín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Prostějov – Uh. Brod 1:1 (kon.)
1. SK Prostějov
1:1 (1:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 07.04.2018, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Dnes je to ode mě vše. Hezký zbytek víkendu. (17:23:42)

Utkání je u konce. Domácí doplatili na nepovedený druhý poločas, kdy přestali hýřit aktivitou. Hosté se sice dlouho ke střele vůbec dostat nemohli, tři minuty před koncem se ale do akce dostal Mančík, který vyrovnal.

90+2

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    A žlutý hattrick dokonán. Hirsch je dalším hříšníkem.

Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Pěknou střelou do růžku se prezentoval MAREK MANČÍK. Byla to prakticky první velká šance hostí v zápase, ale dokázali ji využít.

86
    Mančík ještě mohl vyrovnat. Naskočil si na solidní centr, jenže těsně netrefil.

85
    Další střídání, na posledních pět a půl minuty si za Uherský Brod zahraje Martin Pavelka.

84
    Prostějované si roh zopakují, staví se k němu Fládr.

83
    Roh Prostějova. Příjemná změna, v posledních minutách se toho na hřišti kromě střídání moc nedělo.

81
    Prostějov skutečně bude chtít vsadit hlavně na ubránění výsledku. Na hřiště místo Koudelky přichází Hirsch.

80
    Obránce Jiří Kovář dostává žlutou kartu za faul u postranní čáry.

79
    Místo Hapala nastupuje defenzivněji založený hráč – Oleksandr Pernatskyi.

77
    Další střídání, první prostějovské. Ze hřiště odchází Šteigl.

76
    Dolina si elegantně na postranní čáře obkroužil soupeře. A navíc i efektivně: o míč přišel, ovšem až o nohu soupeře.