Tondela – Portimonense 2:2 (kon.) | Estoril – Marítimo 1:1 (kon.) | Feirense – Braga 2:2 (kon.)
Setúbal – Benfica 1:2 (kon.)
CD Tondela
2:2 (2:1)
Portimonense SC
Sobota 07.04.2018, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

A máme za sebou konec dnešního zápasu, oba celky se tedy dělí o bod, což je celkem férové. Hra byla v druhém poločase hodně vyrovnaná. Vůbec první gól dnešního zápasu padl ve dvacáté minutě, když se prosadil hostující kapitán Ewerton, který obdržel skvělou přihrávku a nedělalo mu problém překonat brankáře. Hned čtyři minuty na to už ale bylo vyrovnáno. Z rohového kopu se prosadil David Bruno. Ještě před koncem prvního poločasu se domácí ujali vedení a šli tak do kabin v rozhodně lepší náladě. Poslední gól padl v 54 minutě. Zápas tedy skončil 2:2. To je přenosu vše, přeji příjemný večer. (19:27:18)

90+2

88
    Závěrečný tlak hostujícího celku.

83
    Tomané ještě protestuje proti verdiktu rozhodčího, ale už nejspíš vůbec nezmění a bude se kopat přímý kop.

75
    Hosté jsou opět hodně aktivní, ale vůbec se jim nedaří něco vymyslet.

69
    Standartní situace pro hostující celek. Portimonense je lepší tým na hřišti a snaží se to nějak potvrdit, domácí brankář je zatím ale hodně pozorný a daří se mu. Možná to změní následný rohový kop.

68
    Autové vhazování pro hosty poblíž branky Tondely.

66
    Rafa Soares poslal prudkou přihrávku podél levé čáry, nahrávka ale svého adresáta vůbec nedošla.

65
    Wenderson skončil na zemi a opět se bude zahrávat standartní situace, k míči se postaví Fede Varela, ale ani tento centr přímo neohrožil brankovou konstrukci.

63
    Rohový kop pro hráče v černobílých dresech. Následující centr skončil pouze u obránce, který míč hlavičkou poslal mimo pokutové území.

61
    Rafa Soares udržel míč na svých kopačkách, i když byl pod hodně velkým tlakem.

60
    Autové vhazování pro Portimonense.

58
    Přímý kop domácího celku. Míč letěl až do malého vápna, kde už ale číhal brankář a povedlo se mu míč schovat do rukavic.

57
    Branka platí!
    54. WENDERSON - 2:2

54
    Portimonense právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Hosté se postarali o pořádný zmatek v pokutovém území a brankář musel hned několikrát zasahovat, jako poslední se k dorážce dostal WELLINGTON, který dokázal míč dorazit do prázdné branky. Celá situace ale ještě bude zkontrolovaná na videu a je dost možné, že gól nebude platit kvůli ofsajdovému postavení!

53
    Fede Varela chtěl zrychlit celou akci, ale spoluhráči ho moc nepochopili a propásli přihrávku.

51
    Hostující kapitán Ewerton se dostal k ráně z velké vzdálenosti, která rovněž skončila nad. Brankář mohl zůstal klidný a bude odkopávat.