Kolín nad Rýnem – Mohuč 1:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Hertha 2:1 (kon.)
Augsburg – Bayern 1:4 (kon.) | Hamburg – Schalke 3:2 (kon.)
SC Freiburg
0:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 07.04.2018, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 29. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:26:48)

Dva góly Didaviho rozhodly o tom, že Freiburg dnes důležitou záchranářskou bitvu prohrál. Wolfsburg se dočkal prvního ligového vítězství od 28. ledna a díky tomu se znovu dostal do boje o záchranu. Freiburg dnes předvedl hodně špatný výkon. Výkon, který není hoden bundesligového mužstva a po zásluze domácí nemají ani bod.

90+7

90+7
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Renato Steffen.

90+5
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Riechedly Bazoer.
    90+4. Nils Petersen (SC Freiburg) neproměňuje pokutový kop

90+4
    Nils Petersen (SC Freiburg) neproměňuje pokutový kop, Casteels ho vychytal a jen to dokresluje totální zmar domácích.

90+3
    Ano, sudí po prozkoumání videozáznamu usoudil, že šlo o hraní rukou a nařídil penaltu pro domácí.
    90+3. Pokutový kop pro Freiburg

90+3
    Vypadá to, že někdo z hráčů VfL zahrál možná ve vápně rukou, sudí zkoumá videozáznam.

90+2
    Kvůli zdržování nastavil sudí hned šest minut.

90+1
    Nils Petersen (Freiburg) centruje z levé strany, jenže jako by na dálku neviděl, jinak si nelze vysvětlit, proč posílá míč na protihráče...

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, trápení domácích brzy skončí...

88
    Yunus Malli (Wolfsburg) rozehrál z nějakých pětadvaceti metrů od branky soupeře, míč však skončil pouze nad brankou.

87
    Domácí faulují u vlastního vápna, volný kop pro VfL.

86
    Hosté jsou blízko první ligové výhře od 28. ledna, kterou se opět vrátí reálně do bojů o záchranu.

85
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Çağlar Söyüncü, přichází Julian Schuster.

84
    Pro Freiburg je to zasloužený trest za absolutní útočnou nemohoucnost.
    83. Daniel DIDAVI - 0:2

83
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Divock Origi (Wolfsburg) se na pravé straně krásně zbavil obránce, kterému prohodil míč mezi nohama, poté poslal přihrávku do vápna, kde střílí z první DANIEL DIDAVI, jež prostřeluje Schwolowa a dává svůj druhý dnešní gól.

83
    Jak asi mohl dopadnout rohový kop domácích, než ztrátou míče...

81
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Bartosz Kapustka.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, posledních deset minut zoufalství v podání Freiburgu, jehož výkon je dnes opravdu žalostný.

79
    Janik Haberer (Freiburg) neměl šanci zachytit nepřesnou přihrávku, aut pro Wolfsburg.

77
    Nákop Çağlara Söyüncü hodně nepřesný, obránce Freiburgu se gestem omlouvá svému spoluhráči.

76
    Odkop od branky Wolfsburgu, Casteels pochopitelně nespěchá.

75
    Poslední čtvrthodina zápasu před námi, pokud to takhle skončí, bude to pro Freiburg nesmírně bolestná ztráta.

74
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Nany Landry Dimata, přichází Divock Origi.

74
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Kath, přichází Tim Kleindienst.

74
    No, v podání Dimaty to není nic, co by si ohrožovalo život... prostě bylo třeba spadnout a šetřit čas.

73
    Nany Landry Dimata (Wolfsburg) leží na trávníku, v blízkosti půlící čáry, kde se skácel bez cizího zavinění.

72
    Ne, nejde to ani individuálně, kdy si to Christian Günter (Freiburg) namíří mezi dvojici obránců, pak ztrácí míč.

71
    Nic na tom nezměnil ani rohový kop domácích z pravé strany, který letěl do míst, kde nestál vůbec nikdo.

70
    Posledních dvacet minut, domácí stále prohrávají a vyrovnání je v nedohlednu.

69
    Dlouhý nákop hostů nepřesný, domácí se snaží o rychlý protiútok.

68
    Žlutou kartu dostává William (VfL Wolfsburg).

68
    Yunus Malli (Wolfsburg) se dostal ke střele uvnitř vápna, ale trochu meškal se střelou, až nakonec mu jí zablokoval obránce.

67
    Do této chvíle jsme viděli jedinou střelu na branku... jedinou střelu, z níž padl hned v druhé minutě jediný gól.

65
    Až nyní se Camacho zvedá a odkulhává za postranní čáru, za pískotu diváků... nějaký ten čas ale pošetřil.

64
    Ignacio Camacho (Wolfsburg) se samozřejmě nechá ošetřovat, hosté šetří čas.

63
    Ostrým útočným faulem skončila akce domácích.

61
    Odkop od branky Freiburgu, míč získávají hosté, z hlediště se opět ozývá pískot.

60
    Je za námi hodina hry a hosté stále drží těsné vedení, domácí se snaží, ale stále zatím marně.

57
    A když už se domácí dostanou do šance, zamíří Vincent Sierro absolutně mimo branku... jako by dnes domácí prostě gól dát ani nechtěli, to je neskutečné.

56
    Autové vhazování hostů, Didavi uvedl míč do hry, ale ten vzápětí vybojovali domácí.

55
    Diváci pískají, není divu, Freiburg je zatím hodně neškodný, což dokazuje i nyní neuvěřitelně špatná přihrávka Höflera z pravé strany.

54
    Odkop od branky Wolfsburgu, je to ale pouze odevzdaný míč, hraje gólman Freiburgu, který je nyní v pozici libera.

53
    Faulem končí akce VfL na polovině Freiburgu, ale i to nyní hostům stačí.

52
    Odkopem míč za půlící čáru řeší nyní obránce VfL situaci na pravé straně.

51
    Florian Kath (Freiburg) ostře faulován Ignaciem Camacho, tento zákrok se obešel bez karetního trestu.

50
    Maximilian Arnold (Wolfsburg) rozehrává rohový kop z levé strany, před malým vápnem hlavičkuje Ignacio Camacho (Wolfsburg), který ale branku netrefil.

49
    Domácím se nedaří vůbec nic, většina centrů je nepřesných, když už se dostanou domácí k hlavičce po nějakém tom centru, branku minou... je to zoufalost v podání domácího mužstva.

48
    Pascal Stenzel (Freiburg) odcentroval, míč ale sebral ze vzduchu Koen Casteels.

47
    Rohový kop pro domácí, Pascal Stenzel rozehraje z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:31.

Ano, je konec, první poločas končí vítězstvím Wolfsburgu! V utkání dvou trápících se týmů není moc co k vidění. Ano, první gól zápasu, vstřelený po necelých dvou minutách, stál za to, ale to bylo tak všechno. Domácím nelze upřít snahu, ale je to hodně marný v koncovce, Casteels byl v podstatě bez práce.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Sudí se rozhodl nastavit jednu minutu, jenž za malý okamžik vyprší a hosté půjdou do kabin s těsným vedením.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté s míčem na své polovině.

44
    Ale hosté nepřesným centrem sami vlastně odevzdali míč, Alexander Schwolow chytá a rozehrává.

43
    Domácí se nyní budou bránit, hosté jsou v blízkosti rohového praporku, na levé straně.

42
    Volný kop Freiburgu, domácí rozehrávají z levé strany, míč končí v rukavicích Koena Casteelse.

41
    Pascal Stenzel (Freiburg) neudržel již míč na hrací ploše, autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.

39
    Domácí jsou však znovu s míčem na polovině soupeře, ale hosté jsou v pevném defenzivním bloku, to se bude těžko překonávat.

38
    Freibrug rozehrával rohový kop z pravé strany, míč ale ani nedolétl do vápna VfL.

37
    Jedno je jasné, Freiburg je sice aktivnější, ale pravdou je, že Koen Casteels (Wolfsburg) ještě nemusel zasahovat!

35
    Rozhodčí přerušuje hru a domlouvá domácímu Janiku Harbererovi, který upadl po souboji s bránícím Verhaeghem.

34
    Nils Petersen (Freiburg) se zamotal s míčem před pokutovým územím a pak o míč přišel, hosté odkopávají do autu.

33
    Až ke Casteelsovi míří míč a gólman VfL může vykopávat od své branky.

32
    Domácím se nyní nabízí možnost rychlého brejku... jenže tato možnost byla opravdu kratičká, domácí hned přišli o míč.

30
    Je za námi první půl hodina hry, hosté stále vedou 1:0, ale po dobrém úvodu se nyní Wolfsburg hodně zatáhl a již zhruba dvacet minut mají převahu domácí.

28
    Domácí chtěli odpískat faul na Nilse Petersena, v blízkosti vápna soupeře, ale sudí nechal hru plynout dál.

27
    Dva střelecké pokusy Güntera, oba zablokovány.

26
    Útočným faulem končí akce hostů, míč získávají domácí, kteří okamžitě otáčí hru.

25
    Při odchodu za postranní čáru se sice Arnold držel za záda, ale to ho zatím nijak nelimituje.

24
    Maximilian Arnold (Wolfsburg) musel být nyní ošetřován, není to ale nic vážného, Arnold je již na nohou.

22
    Vincent Sierro (Freiburg) se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale napálil jen před sebou stojícího bránícího hráče.

21
    Manuel Gulde (Freiburg) hlavičkuje po rohovém kopu vedle branky Wolfsburgu, ani tentokrát se skóre nemění.

20
    Je za námi prvních dvacet minut, hosté vedou o gól, ale nyní se budou bránit dalšímu rohu domácích.

19
    Autové vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře.

18
    Tentokrát to byl centr na bližší tyč, s nímž si defenziva VfL dokázala v pohodě poradit.

17
    A další roh Freiburgu z levé strany, rozehrávat bude samozřejmě Pascal Stenzel.

16
    Statistika držení míče – 58% : 42%.

15
    Centr dolétl do vápna Wolfsburgu, kde ale pravou rukou míč vyboxovává Koen Casteels (Wolfsburg).

14
    Pascal Stenzel (Freiburg) běží opět k rohovému praporku a bude znovu rozehrávat roh z levé strany.

13
    Manuel Gulde (Freiburg) se ve vápně dostal k hlavičce, ale branku netrefil, takže je z toho odkop od branky Wolfsburgu.

12
    První rohový kop pro Freiburg, po centru z levé strany, domácí také z této strany roh rozehrávají, jmenovitě Pascal Stenzel.

11
    Jsou to opět hosté, kdo se dostává před pokutové území soupeře, byť tentokrát akce skončila ztrátou míče, jsou hosté jasně nebezpečnější zatím.

10
    Alexander Schwolow (Freiburg) nyní již rezignoval na rozehrávku přes obranu a míč nakopl daleko dopředu.

9
    Zatím velké problémy s rozehrávkou mají domácí fotbalisté...

8
    Christian Günter (Freiburg) nakonec odkopává míč raději do autu, hrozil rychlý brejk Wolfsburgu.

7
    K brankáři Freiburgu zamířil nyní míč po nepřesném pasu hostů, Alexander Schwolow rozehrává na pravou stranu.

6
    Nakonec hosté rozehrávali dva rohové kopy z pravé strany, ani jednou však branku soupeře neohrozili.

5
    Nikoliv, domácí se ubránili, ale hosté mají roh z pravé strany.

4
    Další autové vhazování hostů z pravé strany, bude z toho další gól?

3
    Tak to je parádní začátek zápasu, hosté nyní s míčem na své polovině.
    2. Daniel DIDAVI - 0:1

2
    Fantastický start hostů! Po autovém vhazování se míč dostal před vápno Freiburgu, odkud vypálil přesně k tyči DANIEL DIDAVI a byť to tak ani nevypadalo, byla to střela gólová.

1

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Gulde, Söyüncü – Stenzel, Sierro, Höfler, Günter – Haberer, Kath – Petersen.
    Náhradníci: Gikiewicz – Kempf, Kleindienst, Kapustka, Schuster, Kübler, Kammerbauer.

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Jaeckel, Knoche, William – Didavi, Camacho, Arnold – Malli, Dimata, Brekalo.
    Náhradníci: Grün – Origi, Bazoer, Steffen, Osimhen, Rexhbecaj, Franke.

Rozhodčí: Stegemann – Emmer, Pickel.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

VFL WOLFSBURG
    Hosté jsou na tom ještě hůře, než Freibrug. A to jak výsledkově, tak v tabulce, kde se Wolfsburg drží na patnáctém místě, se čtyřbodovou ztrátou na Freiburg. Wolfsburg čeká na výhru ještě mnohem déle, než soupeř, naposledy slavil výhru v lednu, kdy 28. vyhrál v Hannoveru 1:0. Od té doby získal Wolfsburg pouhé tři body v osmi ligových kolech, což je zoufale málo...

SC FREIBURG
    Ve Freiburgu bijí na poplach, kvůli nepovedených výsledkům z posledních zápasů, kdy vybojoval pouze dva body z pěti kol, se propadl až k pásmu sestupu! Od přímého sestupu zatím Freiburg dělí deset bodů, ale ztráta Mohuče, která by nyní zamířila do ošidné baráže, je pouze čtyřbodová!

Utkáním, které se odehraje na Schwarzwald-Stadionu ve Freiburgu, provede trojice německých rozhodčích, jako hlavní Sascha Stegemann, kterému budou na čarách asistovat Michael Emmer a Mike Pickel.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 29. kola německé Bundesligy, v němž domácí SC FREIBURG přivítá na svém hřišti VFL WOLFSBURG.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.