Písek – Prešov 28:33 (kon.) | Veselí n/M – Poruba 21:22 (kon.) | Olomouc – Bánovce 32:27 (kon.)
Michalovce – Zlín 41:30 (kon.) | Šaľa – Slavia 20:20 (kon.)
DHK Zora Olomouc
32:27 (12:13)
Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
Sobota 07.04.2018, 17:30MOL liga žen • 24. kolo

Je dobojováno! Zora potvrdila roli favorita, ovšem vítězství se nerodilo snadno. Vždyť slovenský tým ještě v poločase vedl. Na začátku druhé půle o dvě branky, poté Olomouc zabrala a dlouhou šňůrou vývoj otočila. Připisuje si tak důležité body v boji o lepší umístění před vyřazovací fází! (21:20:40)

Konec zápasu. (32:27)

60
    Oba celky si v závěru tohoto utkání připisují po jednom přesném zásahu, víc už se nestane. (32:27)
    59
    Nakonec je z toho přeci jen snížení, Polášková neměla nárok, rozběhly se závěrečné dvě minuty. (31:26)

58
    Obrana domácích teď brání velmi pozorně, hosté už budou muset rychle zakončovat! (31:25)
    58
    Sehrávka do levého křídla, odtud přichází další gól domácích, do konce zhruba tři minuty. (31:25)
    57
    Hostující tým se dostal do brejku, který zakončil snadnou brankou a snižuje na rozdíl pěti gólů! (30:25)
    56
    Na jedné straně zákrok od Poláškové, na té druhé se z hranice brankoviště prosadila jedna z domácích hráček! (30:24)
    56
    Růžičková se dostala k sedmimetrovému hodu. Olomoucká házenkářka se nemýlila! (29:24)
    55
    Další výpad byl zastaven faulem. Poté však přišla rychlá kombinace a už je to jen o čtyři góly! (28:24)
    55
    Slovenky se dostaly do rychlého kontru, který zakončily další brankou. Ještě dramatizují vývoj tohoto duelu! (28:23)
    54
    Na poslední chvíli, ale přeci. Hostující celek to zvládl a dokázal snížit! (28:22)

53
    Bánovce jsou snad už minutu v útoku. Rozhodčí zvedají své ruce, signalizují pasivitu! (28:21)

53
    Míč skončil v síti. Ještě předtím bylo pískáno, útok hostujících hráček pokračuje. (28:21)
    52
    Domácí brankářka měla smůlu, zblokovaný pokus nyní skončil až za jejími zády! (28:21)

52
    Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, u míče momentálně hosté. (28:20)
    51
    Rychlá rozehrávka, Sovová se znovu zapisuje do střelecké listiny! (28:20)
    50
    Na druhé straně odpověď. Bylo to s faulem, v případě, že by akce gólem neskončila, hostující tým by dostal sedmičku! (27:20)