Brno – Frýdek-Místek 7:2 (kon.) | Teplice – Olomouc 0:1 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
Slavia – Plzeň 5:0 (kon.) | Slovácko – Karviná 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:2 (kon.)
Sparta – Zlín 2:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:2 (0:2)
Slezský FC Opava
Sobota 07.04.2018, 12:00 • Bavlna, Hradec Králové • Celostátní liga staršího dorostu • 24. kolo

Je dobojováno. Opava získává velmi důležité tři body v boji o záchranu. Ve druhém poločase už se nestalo vůbec nic a za efektivitu si hosté dnes body zasloužili. Ode mě je to z tohoto utkání vše, přeji krásnou slunečnou sobotu. (13:47:36)

90+2

90+1
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Dybal, přichází Anděl.

90
    V 90. minutě je tu ještě rohový kop pro Votroky.

89
    Všechny centry mířící do opavského vápna jsou odklízeny bezpečně pryč.

87
    Dominik Bičiště teď ale měl na hlavě snížení, jenže z malého vápna pod tlakem přestřelil!

86
    Východočeši jsou stále na polovině hřiště a nemohou se dostat na dostřel brány. S nadějí na bodový zisk už to pro ně nevypadá dobře.

84
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Darmovzal, přichází Teichmann.

84
    Opavští hrají velmi zkušeně a rychlými brejky trápí otevřenou hradeckou obranu.

81
    Bičiště se srdnatě rval o míč v útočném vápnu a za svou snahu je odměněn rohovým kopem.

80
    Východočechům zbývá posledních deset minut plus případné nastavení k tomu, aby toto utkání ještě zdramatizovali.

79
    Firbacher z kroku poslal míč nad břevno. Rána navíc neměla razanci, takže by ji Vyklický stejně měl.

78
    Králíček se snažil vracet míč v akrobatické pozici před bránu, ale trefil pouze gólmana Opavy.

76
    Finke vytáhl dobrý zákrok a následná další rána zpoza vápna od Součka letěla hodně vysoko.

75
    Firbacher měl na hlavě snížení, ale míč pouze lízl, takže ten šel vedle pravé tyče.

73
    Pro Slezský fotbalový klub se rýsovala obrovská šance, ale Filip Souček prováhal ideální okamžik na střelu.

72
    A opět přetažený do země nikoho...

72
    Votroci se pořád snaží s výsledkem něco udělat. Střelu z ostrého úhlu si ale Vyklický v klidu pohlídal. Následuje další roh Hradce.