Beerschot – Lokeren 2:2 (kon.) | Leuven – Lierse 1:2 (kon.) | Oostende – Eupen 1:1 (kon.)
Sint-Truiden – Antverpy 4:0 (kon.) | Genk – Standard 1:0 (kon.)
Sint-Truiden VV
4:0 (1:0)
Royal Antverpy
Sobota 07.04.2018, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • O Evropskou ligu

Tímto se s vámi u dnešního přenosu loučím, přeji hezký zbytek dne a u některého z dalších brzy napočtenou. (21:54:21)

Druhý poločas byl jednoznačně ve znamení domácích, kteří od padesáté minuty diktovali tempo, a to až do konce utkání. Během této doby se ji podařilo vstřelit další tři branky, celkem tedy vítězí 4:0 a v tabulce týmů bojujících o Evropskou ligu si připisují zasloužené tři body, na kontě teď mají celkem čtyři.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:4.

90

89
    Domácí se radují a vědí, že dnešní zápas už je určitě jejich.
    88. Jordan BOTAKA - 4:0

88
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JORDAN BOTAKA, který pouze doklepával do brány krásnou akci, na jejímž zrodu byl Goutas, který se skvěle s míčem dostal až do vápna.

87
    Domácí tým už zápas pouze dohrává, do jeho konce zbývá několik málo minut. Nastavení nejspíše nebude příliš velké, ve druhém poločase se moc nezdržovalo.

85
    Ten samý hráč se teď dostal ke střele ze střední vzdálenosti, z asi dvaceti metrů ale branku přestřelil.

84
    Na druhé straně to zkoušel Hairemans, ten ale z těžké pozice a velkého úhlu branku vůbec netrefil.

83
    Domácí zahrávali další rohový kop, ten ale nenašel ničí hlavu.

82
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Chuba Akpom, přichází Babacar Gueye.

81
    Na lavičce domácích se chystá další střdání, uvidíme, kdo se tentokrát podívá na hrací plochu.

79
    Hra hostů ve druhém poločase není vůbec dobrá, od jeho začátku se jim podařilo pouze jedinkrát vystřelit na Steppeho.

78
    Domácí tým stále aktivně útočí, nyní přišla další střela na bránu. Ta sice nebyla nijak nebezpečná, jak pokus se to ale počítá.

77
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Alexis De Sart.

76
    Oba trenéři reagují na aktuální stav střídáním, dovolím si ale tvrdit, že zvrat v tomto utkání už žádné střídání způsobit nemůže.

75
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Igor Vetokele, přichází Elton Acolatse.

74
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Goude Niangadou.