Karviná – Slovácko 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Plzeň 5:2 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Neděle 08.04.2018, 16:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • HET liga • 23. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (18:00:59)

Karviná v tabulce zůstává na 9. místě jako nejlepší z týmů bojujících o záchranu. Slovácko také zůstalo na 14. pozici, odskočilo o bod právě Brnu, se kterým bude za týden hrát extrémně důležitý zápas.

Karviná již poosmé v řadě neprohrála, ale po mizerném výkonu v Brně nezahrála proti Slovácku o nic lépe a rozhodně nemá klid na začátku závěrečné čtvrtiny HET ligy. Vzhledem k nepříjemnému losu v následujících zápasech a hlavně v posledních dvou kolech (doma Baník, venku Jihlava) se může velmi dobře stát, že bude bojovat o záchranu až do poslední minuty ročníku. Slovácko je s bodem určitě spokojeno, ale za týden nutně musí doma porazit Brno, jinak bude nadále ve velkých problémech.

Žluté karty: 4-1

Nezáživný zápas plný nepřesností a opatrnosti je u konce. Slovácko si přijelo pro bod, podřídilo tomu taktiku a zaslouženě si ho také odváží. Dokonce bylo ve druhém poločase blíže vítězství, ale Zajíc v gólové šanci z otočky střílel pouze do náruče Le Gianga a střídající Kubala taktéž ve výborné pozici branku minul. Karviná za celý zápas nedokázala vystřelit mezi tyče a s tím se zápas opravdu vyhrát nedá. Utkání, ze kterého chvílemi opravdu bolely oči, končí bezbrankovou remízou.

90+2

90+2
    Janečka odchází po svých, hraje se dál.

90+2
    Karviná mohla jít do brejku, ale než si Janečka srovnal míč, dostal se do souboje a po něm zůstal ležet. Drží se za nohu a musí být ošetřen.

90+1
    Slovácko v útoku, Divíškův centr obránci odvrátili.

90
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Šisler zakřižoval sprintujícího Juroška a jako poslední hráč zabránil hrozícímu brejku.

89
    Krejčí si jako poslední hráč na půlce zadělal na problémy špatným zpracováním, ale nakonec odkopl míč dříve, než se domácí hráči dostali na kontakt.