Tosno – Ural 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Rostov 1:0 (kon.) | Machačkala – Spartak 1:4 (kon.)
FC Tosno
2:2 (1:1)
FK Ural
Neděle 08.04.2018, 13:00 • Petrovskij, Petrohrad • Ruská Premier Liga • 25. kolo

A je tady konec dnešního zápasu. Oba týmy vstřelili dvě branky a body se tedy dělily. Domácí celek měl nejspíš k vítězství blíže, protože hned dvakrát vedl, hráči to ale nedokázali udržet a hosté se prezentovali vysokou produktivitou. K vyrovnání přišlo necelé dvě minuty před koncem zápasu, když se prosadil Othman El Kabir, který prokázal chladnou hlavu a povedlo se mu rozveselit hostující fanoušky. V tabulce se toho rovněž moc nemění, domácí tým zůstává na předposledním místě a jeho soupeř na deváté příčce. To je z dnešního přenosu všechno, přejí příjemné odpoledne. (14:50:31)

90+3

90+3
    Tak tohle byla obrovská tutovka domácích! Pavel Pogrebňak se v malém vápně prodral až do zakončení a jeho rána orazítkovala horní tyčku!

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí brankář ještě burcuje své spoluhráče, aby se pokusili vstřelit rozhodující branku.
    88. Othman El Kabir - 2:2

88
    Ural právě vstřelil branku!
    Dvě minuty před koncem zápasu je skóre znovu vyrovnáno! Denys Kulakov jen tak vyslal centr do pokutového území, který našel až naprosto osamoceného OTHMANA EL KABIRIHO, který si už poradil na výbornou a svou levačkou poslal míč pod horní tyčku brankové konstrukce, brankář by sice blízko, ale vytěsnit míč se mu nepovedlo.

85
    Denys Kulakov se vydal do samostatného úniku z pravé strany hřiště, jeho akce skončila po tom, co si obránce předkopl míč moc daleko.

84
    Další rohový kop pro domácí, ti mají míč plně pod svou kontrolou a už se vůbec nikam nehrnou.

82
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Nikita Černov, přichází Igor Portňagin.

81
    David Jurčenko si vyběhl a znovu schoval míč.

80
    Rade Dugalić hodně zariskoval se svou dlouhou přihrávkou a jeden z útočníků hostujícího mužstva vypíchl míč, ten se ale odrazil do autu.

78
    Domácí brankář bude odkopávat od své svatyně, poslední minuty zápasu nenabízí moc atraktivní fotbal a vlastně se vůbec nehraje.

74
    Nikolaj Dimitrov nasadil jesličky svému soupeři a poté vyslal centr do vápna, ten ale přeletěl naprosto všechny a míč skončil v zámezí.

72
    Rozhodčí toho má v posledních chvílích opravdu hodně a znovu musel vytáhnout žlutou kartu.

72
    Žlutou kartu dostává Andrej Jegoryčev (FK Ural).

71
    Othman El Kabir taky schytal hodně ostrý skluz, v posledních minutách se více fauluje než hraje.