Levante – Las Palmas 2:1 (kon.) | Real Madrid – Atlético 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Girona 5:0 (kon.)
Valencia – Espanyol 1:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (1:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 08.04.2018, 20:45 • Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga • 31. kolo

To by bylo z mé strany pro tuto chvíli všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (22:39:51)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 17:10.
    Valencia si připsala důležité body do tabulky a předskočila o bod Real Madrid.

Je dobojováno! Poslední utkání nedělního programu španělské ligy je minulostí. V tomto zápase padnula pouze jediná branky, která rozhodla o vítězství domácí Valencie. Pouze domácí Rodrigo se v 7. minutě dokázal zapsat do střelecké listiny dnešního zajímavého utkání. Na druhou stranu ani hostující Espanyol neodehrál špatný zápas. Kdyby dokázal potrestat několik zahozených šancí svého soupeře, tak by bylo o vzrušení postaráno.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední šance hostujícího celku vyrovnat dnešní utkání skončila u výborného Neta, který tento centr vyboxoval daleko od své branky. Tohle už bude zřejmě konec.

90+2
    Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Valencia CF).

90+2
    Domácí tým se usadil na polovině svého soupeře, kde se bude snažit do konce zápasu kombinovat. To se ji ovšem nedaří podle představ, protože v jejich rozehrávce se opět objevují nepřesnosti.

90+1
    Pan rozhodčí Gil se rozhodnul ve druhém poločase nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby dnešního utkání.

90
    Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu. Rozhodčí za malou chvíli ukáže počet nastavených minut v tomto dějství.

89
    Valencia získala svým vysunutým napadáním míč pod svou kontrolu a už se ho zřejmě jen tak nevzdá. Espanyol ovšem stále prohrává o jedinou branku.

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Ferrán Torres.

87
    Valencia pochopila, že takhle to nebude. Domácí napadání vytáhnula až na hostující polovinu, kde se snaží tímto stylem hry získat míč pro svou stranu.

86
    Espanyol zvyšuje obrátky na domácí polovině, Valencia se zuby nehty drží svého hubeného vedení. Navíc se jich stále drží štěstí, protože tohle už volalo po vyrovnávací brance.

85
    Domácí hráči se nebezpečně stáhnuli ke vlastní brance. Tohle může tento tým v závěru mrzet. Espanyol se postupnou kombinací dostává blíž a blíž jejich brance.

84
    Hostům se pomalu ale jiště krátí čas na vyrovnání. Navíc domácí napadání vyhání jejich rozehrávku až ke svému brankáři na druhé straně.

83
    Jenže vzápětí se v domácí kombinaci začínají objevovat menší nepřesnosti, což dává šanci vyniknout hostujícím hráčům. To se ovšem také nedaří, protože jejich centr z levé strany končí v zámezí.

82
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Oscar Melendo, přichází Sergio García.

81
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Andreas Pereira.