Dortmund – Stuttgart 3:0 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 1:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:1 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 08.04.2018, 18:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 29. kolo

Dnešní zápas je u konce. Frankfurt se sice dostal do vedení po trefě Joviće z devětačtyřicáté minuty, to mu ale nevydrželo příliš dlouho. Již v šestapadesáté minutě se přesně trefil Gnabry a bylo srovnáno. Výsledek 1:1 vydržel až do konce, oba týmy si tak shodně rozdělily po bodu.
    Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:52:31)

90+3

90+3
    Pískot všech diváků je znát, Frankfurt pouze drží míč na vlastní polovině a už s nikam nežene. Tato pasivita trvá už minutu.

90+1
    Rohový kop si na starost vzal Demirbay, ale jeho centr dokázal brankář Hrádecký zachytit do rukavic.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Amiri vybojoval v závěru základní hrací doby rohový kop.

89
    Centrovaný míč dokázal Baumann zneškodnit, a tak se ani na druhé straně nedalo mluvit o přímém ohrožení branky.

88
    Nedokázali z ní ale nic vytěžit, ba naopak. Domácí se ženou do rychlého kontru.

88
    Grillitsch byl faulovaný na útočné polovině, hosté budou zahrávat zajímavou standardní situaci.

87
    Centrovaný míč odhlavičkoval jeden z domácích do bezpečné vzdálenosti od branky Hrádeckýho, hosté si ale míč ihned vybojovali zpět.

86
    Amiri vybojoval rohový kop pro Hoffenheim.

85
    Hosté drží míč na vlastních kopačkách a postupným útokem se snaží přejít blíže k vápnu soupeře.

83
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Ádám Szalai.

81
    A znovu zdlouhavé kombinace pouze kolem středového kruhu, Frankfurt se už dopředu nijak nežene.

79
    Oba týmy jsou skutečně dosti zatažené, úroveň ofenzivního fotbalu šla razantně dolu.

77
    Na hřišti se začíná taktizovat, ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by jej stála bodový zisk.

75
    Hübner se ve vlastním vápně dostal k míči jako první, a tak jej s jistotou odvrátil daleko od branky Baumanna.