Převýšov – Vyšehrad 2:0 (kon.) | Nymburk – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Štěchovice – Brozany 3:3 (4:3 po pen.)
Zápy – Domažlice 3:1 (kon.)
po penal. (4:3)
TJ Štěchovice
3:3 (2:2)
SK Sokol Brozany
Neděle 08.04.2018, 16:30 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice • Česká fotbalová liga • 22. kolo

Druhý poločas byl v režii domácích, kteří byli lepší, ale své šance neproměnili a vedení, do kterého se dostali, ztratili. V penaltách si však došli pro druhý bod. To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:32:09)

Střílení penalt začíná.

Druhý poločas je za námi a jelikož oba týmy přidaly po jednom gólu, uvidíme penaltový přídavek.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jelínek (Sokol Brozany).

89
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Marič.

87
    Žlutou kartu dostává Batka (TJ Štěchovice).
    Žlutou kartu dostává Jelínek (Sokol Brozany).

84
    Tečovaný pokus Kučery ze střední vzdálenosti zamířil do zámezí, domácí kapitán střílel i po rohovém kopu, ale balon skončil opět v zámezí.

Michal Kunc

Branky: 5. Šum, 42. Kučera, 56. Volešák (pen.) – 11. Studecký, 28. Benda (pen.), 80. Veselý

Karty:   64. Košata (STE), 87. Batka (STE) – 87. Jelínek (BRO)   90+3. Jelínek (BRO)