Slovensko – Rusko 2:4 (kon.) | Česko – Finsko 1:3 (kon.)
Slovensko
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Rusko
Neděle 08.04.2018, 15:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Turnaj čtyř (U19)

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přejí příjemný zbytek dne. (17:19:00)

Je dobojováno! Rusové si pohlídali v třetí třetině náskok, který ještě zvýšil v jednapadesáté minutě Starkov. Hráči ruské sborné tedy mohou stále pomýšlet na vítězství v tomto turnaji, z toho důvodu budou za malou chvíli fandit českému týmu, jenž nastupuje v 18:30 proti vedoucímu Finsku.

59:30
    Slováci jsou zahnáni až ke své bráně, a tak je rozhodnuto.

58:35
    Sklenar se již dívá ke své střídačce, pokyn k opuštění brány zatím nepřichází.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, a nejspíš také i celého utkání.

57:25
    S pukem na hokejkách hrají Rusové, kteří si budou chtít pohlídat závěr utkání.

56:48
    Šenova střela vypadla Sklenarovi z držení, naštěstí pro Slováky však dokázal proti dorážce stejného hráče zakročit.

56:25
    Šaškova jen těsně minula horní tyč.

55:26
    Slováci se ještě snaží něco udělat s nepříznivým vývojem utkání, ovšem proti je Ustimenko, který i nyní dobře zasáhl proti bekhendovému pokusu soupeře.

55:13
    Sklenar raději podržel puk, čímž uklidnil celou situaci.

54:14
    Galimov dostal ideální pas na hokejku, jenže ani tento šikovný ruský útočník nezpracoval kotouč, a z toho důvodu nemohl ideálně zakončit.

53:16
    Vypadalo to na vysokou hůl poté, co se Magdolen chytil za obličej a spadl na zem, ani to ale hlavního rozhodčí nerozrušilo.

52:26
    Teď měl jeden z hráčů v bílých dresech dobrou příležitost ke snížení, jeho šance však byla zmařena Ustimenkem.

51:28
    Slováci to nyní budou mít neskutečně složité. Rusové hrají dost dobře z obrany, a pokud hrají v plném počtu, tak je velmi těžké jim vstřelit branku.
    50:22 Stepan STARKOV - 2:4

50:22
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tečovanou střelu Olšanskeho od modré čáry doklepl do sítě STEPAN STARKOV, který posílá Rusko do dvou brankového vedení. Asistence: Olšansky

49:58
    Vyloučení v týmu Slovensko (Jakab – 2 min., vysoká hůl).

49:43
    Olšansky mířil mezi betony domácího brankáře, ten byla ale pozorný.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 26. Gregor (Magdolen), 32. Baláž (Juščák) – 7. Filin (Morozov, Šaškov), 16. Jaremčuk (Trišin), 33. Filin (Šaškov, Šen), 51. Starkov (Olšansky)

Slovensko: Sklenar (Hlavaj) – Gregor, Maňák, Švec, Kupec (C), Nahálka, Jakab, Palacko, Brincko, Turian, Boldižar – Lunter, Giertl, Baláž (A), Magdolen, Mriglot, Pavlík, Regenda (A), Kalousek, Zahradník, Gergel, Kover, Juščák
    Rusko: Ustimenko (Tarasov) – Šepelev, Morozov (A), Baranov (A), Deniševič, Volkov, Trišin, Šutov, Olšansky – Jeremčuk, Šen (C), Šaškov, Gračev, Kanitsky, Starkov , Muranov, Bitsadze, Šalagin, Marušev, Galimov, Filin, Oskin

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Gebauer, Rožánek