Chodov – FK Jižní Město 7:4 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 4:8 (kon.)
konec
FAT PIPE Florbal Chodov
7:4 (3:4, 2:0, 2:0) Stav série: 3:1
Ivanti Tigers FK Jižní Město
Neděle 08.04.2018, 16:45 • SH Jižní Město, Praha (kapacita: 310 míst) • Play-off Extraligy žen • Semifinále
  59:56 Kristina BELICOVÁ - 7:4
   
  59:56
  Chodov právě vstřelil branku!
  A je hotovo! Po fantastickém zákroku Provázkové se dostala do úniku Vrátná, jejíž nahození směrem k opuštěné brance nakonec nalezlo hůl KRISTÍNY BELICOVÉ. Trefit míček do prázdné branky už tak bylo pouze formalitou. Asistence: Eliška Vrátná.
   
  58:06
  Tigers mají obrovský tlak, ale Provázková nyní své spoluhráčky zachraňuje několikrát na poslední chvíli. Chodov je ve velkých nesnázích.
   
  56:02
  Chodovský lob z vlastní obranné poloviny už už mířil do opuštěné branky, ale míček nakonec proletěl těsně vedle tyče. Jižní Město ještě dostává od florbalového boha druhou šanci na vyrovnání.
   
  55:35
  Tigers zkouší power-play!
   
  55:06
  Trenérský štáb Ivanti Tigers si vybírá oddechový čas!
   
  53:34
  Hermannová vyslala z obrany parádní pumelici, jenomže Provázková předvedla fantastický zákrok pravačkou. Míček nakonec skončil vyražen v bezpečném prostoru u mantinelu.
  48:52 Magdalena PLÁŠKOVÁ - 6:4
   
  48:52
  Chodov právě vstřelil branku!
  A máme tady trhák Chodova! Po ztrátě Tigers se dostala do rychlého úniku MAGDALÉNA PLÁŠKOVÁ, jejíž nahození překvapivě prošlo Christiánové mezi rukou a tyčkou přímo do sítě. Asistence: Petra Beránková.
   
  35:58
  Billá měla stoprocentní šanci, když byla úplně sama tváří tvář provázkové. Zkušená kanonýrka však překvapivě selhává! Její rána trefila jen bok chodovské brankařky.
   
  34:42
  Poprvé se k přesilové hře dostanou i Tigers, po faulu na Košturiakovou čeká pobyt na trestné lavici Markétu Svačinovou (CHD). Důvodem bylo podle sudích sekání.
   
  31:05
  Ivanti v tomto okamžiku čeká první oslabení zápasu, za sekání po holi Belicové si musí jít odsedět menší trest Eliška Machková (HRB).
   
  30:41
  Chodov bude hrát přesilovku, Provázková míří na střídačku!
  27:50 Kristina BELICOVÁ - 5:4
   
  27:50
  Chodov právě vstřelil branku!
  Čapková se zamotala s míčkem u mantinelu, čehož využila k jeho odejmutí KRISTÝNA BELICOVÁ. Ta si ještě při brejku vyměnila míček s Vrátnou a poté již chladnokrevně nápřahem poslal míček do sítě. Asistence: Eliška Vrátná.
   
  26:36
  Billá se dostala ke střele po rychlém brejku Tigers, ale ve stoprocentní šanci trefuje břevno! Provazníková si může pořádně oddechnout.
  25:47 Martina ŘEPKOVÁ - 4:4
   
  25:47
  Chodov právě vstřelil branku!
  A znovu se opakuje velmi podobný scénář! Po rychlém kontru se dokázaly chodovské hráčky perfektně zorientovat v prostoru a po krásné nahrávce Preisslerové se dostala MARTINA ŘEPKOVÁ k velmi jednoduché střele. Na pohyb míčku totiž Christianová nestačila reagovat, chodovská kanonýrka tak pálila do odkryté branky. Asistence: Eva Preisslerová.
   
  20:36
  Chodov se snaží rozhýbat své soupeřky, jenomže zatím je to nadlidský výkon. O jediné ohrožení Christiánové se pak postaraly paraoxně její spoluhráčky, které k ní poslaly chybnou nahrávku. Zkušená brankářka však míček vyrazila na brankové čáře.
   
  19:50
  Čapková vypálila takřka z půlící čáry, avšak její rána z levého křídla nakonec v síti nekončí. Míček po několika tečích nakonec zamířil těsně nad horní tyčku!
   
  18:42
  Surá s Hyršlovou se už už dostávaly k palbě, jenomže obě v obrovských šancích nakonec nedokázaly dostat míček směrem k brance Provázkové. Chodov v tomto případě ustál závar s obrovskou dávkou štěstí.
   
  14:22
  Plášková se dostala po rychlém sprintu do střely z osy hřiště, ale Christianová míček nakonec likviduje. Tohle byl parádní rozštěp!
  13:30 Dagmar SURÁ - 3:4
   
  13:30
  Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
  Tigers jdou znovu do vedení! Po rychlém brejku z vlastní poloviny se prezentovala parádní ránou tahem Košturiaková, avšak její pokus ještě Provázková vyrazila. Na dorážku DAGMAR SURÉ už však byla chodovská brankářka krátká. Asistence: Lucie Košturiaková.
  10:49 Tereza URBÁNKOVÁ - 3:3
   
  10:49
  Chodov právě vstřelil branku!
  Další vyrovnání je na světě! Po propadnutí obrany Tigers se dostala po hezké vertikální přihrávce od Řepkové k míčku TEREZA URBÁNKOVÁ, která se valila na branku ze druhé vlny. Její přízemní rána nakonec zamířila přesně k levé tyčce. Asistence: Martina Řepková.
  07:27 Martina KLEINOVÁ - 2:3
   
  07:27
  Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
  A je tu obrat! Tigers se poprvé v utkání dostávají do vedení, když znovu po parádním úniku, který předvedla Surá, dokázaly překonat Provázkovou. Právě zmíněné útočné eso převzalo volej z obrany a nečekanou přihrávkou před branku vyzvalo k palbě MARTINU KLEINOVOU. Její pumelice mířila přímo k tyči. Asistence: Dagmar Surá.
  05:10 Eva PREISSLEROVÁ - 2:2
   
  05:10
  Chodov právě vstřelil branku!
  Tak tohle je parádní přestřelka! Ihned po buly se dostaly chodovské hráčky do rychlého úniku, když se na konci celé akce prezentovala milimetrově přesnou střelou EVA PREISSLEROVÁ. Asistence: Martina Řepková.
  05:02 Dagmar SURÁ - 1:2
   
  05:02
  Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
  Tak tomuto se říká brejk! Parádní řešení přečíslení přinesla na hřiště akce Košturiakové, která se moc nerozmýšlela a po sprintu přes osu hřiště dokázala poslat na pravé křídlo krásnou průnikovou přihrávku přímo na DAGMAR SUROU. Její rána do šibenice byla nad síly přesunující se Provázkové. Asistence: Lucie Košturiaková.
  02:18 Dominika KUBIŠOVÁ - 1:1
   
  02:18
  Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
  A je vyrovnáno! O přestřelku v úvodu zápasu se postarala velkou měrou Čepková, která dokázala urvat na levé křídle volný prostor a zpětným pasem našla přesně čepel DOMINIKY KUBIŠOVÉ. Provázková se nestačila dostatečně rychle přesunout. Asistence: Martina Čapková.
  01:46 Magdalena PLÁŠKOVÁ - 1:0
   
  01:46
  Chodov právě vstřelil branku!
  Předchozí teze se jen potvrzují! Úvodní pres Chodovských nakonec přináší své ovoce, když se MAGDALENA PLÁŠKOVÁ odhodlala ke střelbě od mantinelu. Její rána tahem nakonec byla pro Christianovou neviditelná, míček jí proletěl nad ramenem. Asistence: Karolína Suchá.

  Johan Čáp


  Hledáme zpravodaje pro tým Ivanti Tigers FK Jižní Město. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 2. Plášková (Suchá), 6. Preisslerová (Řepková), 11. Urbánková (Řepková), 26. Řepková (Preisslerová), 28. Belicová (Vrátná), 49. Plášková (P. Beránková), 60. Belicová (Vrátná) – 3. Kubišová (Čapková), 6. Surá (Košturiáková), 8. Kleinová (Surá), 14. Surá (Košturiáková)


  FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová.
  Ivanti Tigers FK Jižní Město: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Pisárová, Hyršlová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.

  Rozhodčí: Jan Knap, Martin Kněžík

  Diváci: 207
  Chodov 4 1 FK Jižní Město
  #1 Pátek 30.03.2018 • 18:00
  FK Jižní Město - Chodov 1:2
  #2 Sobota 31.03.2018 • 17:15
  FK Jižní Město - Chodov 4:3
  #3 Sobota 07.04.2018 • 18:00
  Chodov - FK Jižní Město 6:5 po prodl.
  #4 Neděle 08.04.2018 • 16:45
  Chodov - FK Jižní Město 7:4
  #5 Středa 11.04.2018 • 19:30
  FK Jižní Město - Chodov 3:4