Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
5:2 (2:0)
FC Slovan Liberec
Neděle 08.04.2018, 11:00 • MěS Mladá Boleslav • Juniorská liga – O titul • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:23:25)

Je dobojováno! FK Mladá Boleslav v úvodním utkání nadstavbové části poráží Slovan Liberec a bere všechny tři body. Domácí v první půli nebyli lepším týmem, přesto v poločase vedli 2:0. Rozhodla třetí branka v úvodu druhého poločasu, Boleslav pak jasně převzala otěže utkání. Hosté sice dvakrát v závěru snížili, ovšem na body to dnes rozhodně stačit nemohlo!

90+1

90+1
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hlavní rozhodčí ještě ponechal závěrečný útok hostů, který přináší branku! Slovan tak znovu kosmeticky upravuje skóre, znovu se o to postaral střídající hráč, v tuto chvíli ERIK MICOVČÁK!

89
    Domácí se dostali i k zakončení, které mířilo mezi tři tyče. Pro brankáře France to byl druhý úspěšný zákrok v zápase!

88
    Poté přišla také standardní situace pro Boleslav. Hosté se ubránili jen za cenu rohového kopu, celkově už osmý roh pro domácí!

87
    Rozhodčí Nenadál přerušuje hru na polovině hřiště. Jeden z hostujících fotbalistů si pomohl faulem, žluté karty se dnes nejspíše nedočkáme.

85
    Slovan je v úplném závěru nebezpečnější, hosté se dostali k další střele, která byla zblokovaná, přesto zůstávají u balónu.

84
    Boleslav vhazovala u rohového praporku a o míč rychle přišla. Domácí se museli vracet zpět na vlastní polovinu, nakonec to zvládli.

83
    Hosté mají v posledních minutách balón na svých kopačkách a hraje se především poblíž pokutového území domácích.

81
    Na druhé straně přišla nepřesná kombinace domácích. Hraje se rychlý fotbal, oba celky se snaží o další přesný zásah.

80
    Další útočné snažení hostujícího celku zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení.

79
    Také hosté se dnes prosazují a v tuto chvíli kosmeticky upravují skóre! JIŘÍ MICHALEC se prosazuje po deseti minutách pobytu na hřišti!

78
    Domácí kontrolují vývoj utkání a tlačí se za další vstřelenou brankou. Hosté se ubránili pouze za cenu odkopu do zámezí.

76
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Patnáct minut před koncem přichází pátá trefa domácích fotbalistů, ONDŘEJ RUDZAN dokázal překonat brankáře France!

75
    Slovan Liberec ve druhé půli úplně odpadl, Mikulec je bez práce. V tuto chvíli bude pouze odkopávat od vlastní svatyně.

74
    Rozhodčí pískal faul ve středovém kruhu, rozehrávali domácí. Ti šli dopředu a dostali se do zakončení, střela mířila mimo tři tyče!

72
    Domácí se dostali k další střele. Tentokráte zasahoval Franc, který si připsal vůbec první úspěšný zákrok v zápase!

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka utkání, o vítězi je rozhodnuto. Spíše jde jen o to, zda se skóre na jedné či druhé straně ještě bude měnit.

Štěpán Slovák

Branky: 12. Ladra, 37. Ladra, 47. Kateřiňák, 60. Dohnalík, 76. Rudzan – 79. Michalec, 90+1. Micovčák

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Klíma, Rudzan (83. Krčmář), Fabián, Vejr (64. Komárek), Rada (73. Košek), Ladra (80. Zabilanský), Kateřiňák, Dohnalík (73. Procházka), Glöckner (C), Kopa
    Náhradníci: Košek, Procházka, Krčmář, Zabilanský, Komárek, Vrána

FC Slovan Liberec: Franc – Wiesner, Ševčík, Baláž, Heppner (C), Malinský (80. Micovčák), Graiciar (69. Michalec), Kacharaba, Dvořák (46. Prokš), Michal (69. Vrabec), Gembický (60. Kazda)
    Náhradníci: Doležal, Vrabec, Micovčák, Kazda, Michalec, Prokš, Hnízdil

Rozhodčí: Nenadál – Melichar, Pospíšil