Zlín – Slovácko 1:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 0:2 (kon.) | Příbram – Teplice 1:1 (kon.)
Sparta – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FC Zlín
1:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 09.04.2018, 11:00 • Zlín - Vršava • Juniorská liga – O titul • 1. kolo

Je dobojováno! 1.FC Slovácko dokázalo zvítězit na půdě Zlína a bere tak první tři body do tabulky! Hostující fotbalisté na začátku druhé půle odskočili do dvoubrankového vedení, ovšem domácí brzy snížili. Další branku jsme už neviděli, hosté v závěru dokázali pohlídat náskok a do nadstavbové části vstupují lépe! Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:53:18)

90+2

90+1
    Nastavená minuta se blíží ke svému konci, Zlín bude vhazovat na polovině hřiště. Víc už se ale nejspíše stejně nestane!

90
    K žádnému ohrožení hostující branky nedošlo, rozehrávat bude Trmal. Rozhodčí Machálek bude přidávat minutu nad rámec druhého poločasu!

88
    Hlavní sudí pískal faul jen kousek za velkým vápnem! Přímý kop pro domácí, nejspíše poslední příležitost na srovnání!

86
    Žlutou kartu dostává Adam Tkadlec (FC Fastav Zlín).

85
    Žlutou kartu dostává Emil Tischler (1.FC Slovácko).

85
    Hosté se dostali do zakončení, které se nevešlo mezi tři tyče. Dostál bere míč a rychle rozehrává, závěr utkání se blíží.

84
    Nakonec z toho byla přímá střela na branku, kterou Dostál dokázal vyrazit na rohový kop! Šestý roh Slovácka, v této statistice opět srovnáno.

82
    Žlutou kartu dostává Martin Nečas (FC Fastav Zlín).

81
    Dva drobné fauly ve středu hřiště, čas běží. To hostujícím fotbalistům vyhovuje, stále vedou tím nejtěsnějším možným rozdílem.

80
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka hry. Domácí jsou stále o jednu vstřelenou branku pozadu.

78
    Útočný faul zastavuje další akci domácích fotbalistů. Slovácko s následnou rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchá.

76
    Další důležitý zákrok Trmala přišel patnáct minut před koncem druhého poločasu! Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

75
    Na hřišti teď zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů, který se po chvíli zvedl. Hra tak může zase pokračovat.

74
    Dva důležité zákroky během krátké chvíle si teď připsal Trmal. Hostující brankář tak drží naděje svého týmu na zisk tří bodů!

72
    Rychlý výpad fotbalistů Slovácka končí nepřesnou střelou! Brankář Dostál bere míč a rychle rozehrává svým spoluhráčům.

71
    To se jim v tuto chvíli nepovedlo. Hosté se ubránili, poté vybojovali faul, rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka utkání.

70
    Domácí otáčejí skóre ve statistice rohových kopů. Dokáží z šestého rohu srovnat také skóre vstřelených branek?