L. Mikuláš – Poprad 1:0 (kon.) | Bardejov – Inter Bratislava 1:2 (kon.) | Lok. Košice – Trebišov 0:1 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
0:1 (0:0)
Slavoj Trebišov
sk Úterý 10.04.2018, 16:30 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga • 19. kolo

Jarná kríza Lokomotívy sa prehlbuje. Po prehrách so Skalicou a Šamorínom dnes Košice opäť nezabodovali. O tri body ich obrali hostia z Trebišova, ktorí vďaka nim utekajú zo zóny zostupu. Jediný gól stretnutia zaznamenal Da Silva. (18:35:23)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:3.

90+4

90+4
    Trebišov dnes bude brať všetky tri body. Hostia si ich poistili ziskom rohového kopu.

90+3
    Po centrovanej lopte sa hra presunula späť doprostred ihriska. Lokomotíva zostala pri lopte, no dlhým nákopom sa akurát vystavila iba do postavenia mimo hry.

90+2
    Opäť iba blok futbalistu Trebišova, roh pre Košice.

90+2
    Jeden z hráčov hostí sa dopustil nedovoleného zákroku pred hranicou šestnástky. Voľný kop pre domáce mužstvo z dobrej vzdialenosti.

90+1
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Kolesár, prichádza Vojtek.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Po desiatej nepresnej strele prichádza aj jedenásta. Štvrtý rozhodca si už pripravuje tabuľu, ktorá oznámi počet nadstavených minút.

89
    Beží nám už predposledná minúta duelu, určite sa ale budú nadstavovať aspoň tri minúty.

88
    Jubilejná desiata strela Košičanov mimo bránu, Slavoj sa už s rozohrávkou nikam neponáhľa.