Salzburg – Lazio 4:1 (kon.) | Sporting – Atlético 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Arsenal 2:2 (kon.)
Marseille – RB Lipsko 5:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
4:1 (0:0)
S. S. Lazio
Čtvrtek 12.04.2018, 21:05 • Red Bull Arena, Salzburg • Evropská liga • Čtvrtfinále

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:59:30)

Dnešní odveta končí vítězstvím Salzburgu, který Lazio porazil výsledkem 4:1. V součtu s prvním utkáním mají tak domácí o obdržený gól méně a postupuje. Ambice Lazia vzaly rychle za své – v období od 72. minuty do 76. minuty, kdy domácí nastříleli tři góly a rozhodli o svém postupu do další fáze Evropské ligy.

90+5

90+3
    Počet zákroků brankáře Lazia Strakoši – 1.

90+3
    Počet zákroků brankáře Salzburgu Walkeho 3.

90+3
    Simone Inzaghi, kouč Lazia, mocně povzbuzuje své svěřence, kteří ztrácí gól alespoň na vyrovnání.

90+2
    Žlutou kartu dostává Alexander Walke (FC Red Bull Salzburg).

90+2
    Žlutou kartu dostává André Ramalho (FC Red Bull Salzburg).

90+1
    Rozhodčí nastavil ještě čtyři minuty, mezitím vidíme, že se domácí ubránili při rohovém kopu hostů.

90
    Hosté vybojovali roh, rozehrávat budou z levé strany.

89
    Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio) za nemístné poznámky směrem k sudímu, byť již nějakou tu minutu sedí na lavičce.

88
    A asi nejlepší scénář z pohledu domácích, rohový kop!

87
    Ciro Immobile (Lazio) upadl ve vápně soupeře, po souboji s bránícím Duje Ćaleta-Carem, ale není to penalta, navíc si vysloužil bučení a pískot diváků.

86
    Tentokrát nespěchá s odkopem domácí gólman Walke, není divu, toto je postupový výsledek pro domácí tým.

85
    Reinholda Yaba vyprovodili diváci potleskem, dnes se zápas Yabovi určitě povedl.

84
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Takumi Minamino.

83
    Domácí připravují střídání, do hry se chystá Minamino, mezitím vidíme ofsajdový náběh Immobileho, z toho opět nic nebude, z pohledu Lazia.

82
    Laziu se podařilo dostat míč až na polovinu soupeře a hosté se budou muset hnát do útoku.

Martin Dvořák

Branky: 56. Dabbur (Yabo), 72. Haidara (Valon Beriša), 74. Hwang (Ćaleta-Car), 76. Lainer (Ramalho) – 55. Immobile (Alberto)

Karty:   60. Ulmer (SLZ), 90+2. Ramalho (SLZ), 90+2. Walke (SLZ) – 64. Lucas Leiva (LAZ), 65. Luiz Felipe (LAZ), 89. S. Milinković-Savić (LAZ)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 7:5.
    FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara, Schlager, Valon Beriša – Yabo (84. Minamino) – Hwang (79. Gulbrandsen), Dabbur.
    Náhradníci: Stankovic – H. Wolf, Minamino, Gulbrandsen, Farkas, Pongračić, Mwepu.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Basta (60. J. Lukaku), Parolo, Lucas Leiva (78. Nani), S. Milinković-Savić (69. Anderson), Lulić (C) – Immobile, Alberto.
    Náhradníci: Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Anderson, F. Caicedo, Cáceres, Murgia.

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SVN)
    05.04.2018
    Lazio - Salzburg 4:2

Branky: 8. Lulić (Basta), 49. Parolo (Alberto), 74. Anderson, 76. Immobile (Lucas Leiva) – 30. Valon Beriša (pen.), 71. Minamino (Dabbur)

Karty:   28. Basta (LAZ), 30. Lulić (LAZ), 45+3. Parolo (LAZ) – 83. Schlager (SLZ), 84. Samassékou (SLZ)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 16:21.