Francie – Česko 2:5 (kon.) | Švýcarsko – Bělorusko 3:2 (kon.)
5:4 (3:0, 1:1, 0:3 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 13.04.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 8. kolo

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a budu se těšit u dalších online přenosů z KV Areny. (20:13:55)

Neskutečné divoké utkání končí vítězstvím Energie po samostatných nájezdech! Domácí se dostali rychle do vedení, které postupně navyšovali až do stavu 4:1. Dukla ale ve třetí části předvedla skvělé tři minuty, během kterých se ji podařilo vyrovnat, málem se i dostala do vedení. Po bezbrankovém prodloužení přišly na řadu nájezdy, ve kterých domácím vystřelil druhý bod kapitán Skuhravý.

Václav SKUHRAVÝ - 5:4
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je VÁCLAV SKUHRAVÝ.
    Josef SKOŘEPA

5. série
    1:0
    Skořepa měl těžkou práci, musel dát, Závorka si na něj ale počkal a chytá, domácí vítězí!
    Petr STLOUKAL

5. série
    1:0
    Petr Stloukal stejně jako Balán šel na bekhend, taktéž neuspěl.
    Richard DIVIŠ

4. série
    1:0
    Richard Diviš také zkoušel mezi betony, ani on ale nedává!
    Stanislav BALÁN

4. série
    1:0
    Balán to zkoušel na bekhend, puk ale dostatečně nezvedl.
    Filip SEMAN

3. série
    1:0
    Filip Seman také zkoušel kolem betonů, ani on ale neuspěl.
    Ondřej BERÁNEK

3. série
    1:0
    Ondřej Beránek se snažil mezi betony, tam ale místo nebylo.
    Adam ZEMAN

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 1. O. Beránek (M. Rohan), 4. Gríger, 18. Balán (Krejčí, Stloukal), 27. Flek (Stloukal), rozh. náj. Skuhravý – 21. Skořepa (Straka, Diviš), 47. R. Hubáček (Kajínek, Čachotský), 48. Anděl (Čachotský, D. Váňa), 50. Stříteský (Straka, Diviš)

1:0   Josef Skořepa (JIH)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (50. Závorka) – Podlipnik, Šafář, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, A. Rulík – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Vrdlovec – Stloukal, Kverka, Šik.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Suchánek, de la Rose, Kajínek, Stříteský, D. Váňa, Šidlík, J. Zdráhal – Diviš (A), Skořepa (A), Straka – Anděl, Zeman, Čachotský (C) – F. Seman, R. Hubáček, D. Čermák – Rys, M. Hlinka, Hamill.

Rozhodčí: Hodek, Šír – Ondráček, Špůr