Most – Kert Park Praha 1:6 (kon.) | Sudoměřice – Kladno 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:1 (kon.)
Kovo Praha – Plzeň 1:4 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 2:3 (po s.s.)
HBC Hradec Králové 1988
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HBC Pardubice
Sobota 14.04.2018, 13:00CROSSDOCK Extraliga • 21. kolo

Hradeckým se odveta povedla a připisují si cenné 3 body. Přejeme příjemný zbytek soboty a celého víkendu. (14:57:47)

44:00
    Hradec šetří čas v útočném pásmu a do střel se již nehrne.

43:30
    Hosté jsou ve čtyřech.

43:15
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Vlasák – 2 min., držení protihráče).

41:30
    Hostům pracují nervy a těžko se smiřují s nepříznivým skore.

41:30
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Bílý – 2 min., napadení).

41:23

40:30
    Hrubý vyprášil Stárkovy betony.

39:23
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Mašík – 2 min., sekání).

38:20
    Hradečtí se nepohlídali Březinu, který zůstal osamocen na modré čáře. Jeho střelu však Biegl viděl a poradil si s ní.

37:30
    Aby jeden z týmů nebyl v nevýhodě, dohodly se týmy na výměně stran v polovině závěrečné části hry.

35:52
    Lukáš Vlasák se vytočil za brankou a opět se snažil překvapit Biegla. Ten však na balonek čekal s otevřenou náručí, kterou včas zaklapl.

31:51
    Hradec právě vstřelil branku! A jak hradečtí skončili, tak začínají! Krátce po získání útočného pásma se balonku ujal Petr Novák, který přihrával na JANA FIŠERA a ten rychlou střelou překonává Stárka.

30:01

30:00

29:40
    Hradec právě vstřelil branku! Tak přeci jen jsme se ještě něčeho dočkali v závěru druhé třetiny. Navrátilec Tomáš Ruda založil akci při které poslal balonek na Michala Chmela a ten neváhal a nahrál JAKUBU KRÁLOVI, který překonává Stárka.

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny do které vstupují aktivněji hosté, kteří měli několik vážných šancí.

25:05
    Hradec právě vstřelil branku! Domácí využívají ponechanou výhodu a srovnávají. Jakub Král našel JAROSLAVA TESAŘE, který mířil nad rameno hostujícího golmana,

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 26. Tesař (Král), 30. Král (Chmel, Ruda), 32. Fišer (Novák) – 8. Bílý (Březina, Vlasák)

HBC Hradec Králové 1988: Biegl (Brykner) – Ruda, Chmel, Šimek, Ježek, Jiřík, Hora T., Doležal, Tesař, Fišer, Král, Hudeček, Mitra, Novák, Fanderlík, Hrubý, Černý, Šimůnek, Svoboda
    HBC Pardubice: Stárek (Chmelík) – Mašík, Novotný, Filip, Kvapil, Urban, Bucek A., Turyna, Deml, Forstl, Vlasák, Kubišta, Česák, Emmer, Březina, Moravec, Bílý, Bucek J., Zajíček, Staněk

Rozhodčí: Laczko, Gráca