Teplice – Karviná 3:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FK Teplice
3:0 (1:0)
MFK Karviná
Sobota 14.04.2018, 11:00 • Na Stínadlech, tráva 2 • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům. Juniorská liga před týdnem vstoupila do své druhé části! Začínají nadstavbové skupiny, v části o titul na sebe narazí také FK Teplice a MFK Karviná.

Teplice patří k nejlepším týmům celé soutěže, v základní části nasbíraly dvaačtyřicet bodů a skončily na druhém místě. První byla Sparta, která měla stejný počet bodů. Kdybychom se podívali čistě na tabulku domácích zápasů, lepší celek nenajdeme. Na druhé straně Karviná, která si v moravské části vedla s třiatřiceti body a nejlepší obranou nejlépe, skončila totiž první. Tepličtí fotbalisté ve svém úvodním zápase nadstavby remizovali v Příbrami (1:1). Karvinští zůstávají bez bodu, na domácí půdě prohráli s ostravským Baníkem (0:2).

Sázkové kanceláře do role mírného favorita staví domácí tým. Utkání bude řídit jako hlavní pan Ondřej Berka. Na čarách mu budou pomáhat pánové Jaroslav Poživil a Miloš Vitner. Jak zápas skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

FK Teplice: Grigar – Čmovš, Kodeš, Haljeta, Hruštinec, Gebert, Díaz, Kodad, Shejbal, Hasil (C), Richter
    Náhradníci: Martirosjan, Šimeček, Zárybnický, Švejda, Nejedlý

MFK Karviná: Ciupa – Coma, Egri, Galuška, Moskál (C), Prybluda, Putyera, Řapek, Sas, Šulek, Ramirez
    Náhradníci: Sorochenko, Přibyl

Rozhodčí: Berka – Poživil, Vitner.

1

2
    Hosté do utkání vstoupili aktivněji. Nejprve si pomohli útočným faulem, poté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany hřiště.

4
    Karvinští fotbalisté jsou i nadále u míče. Znovu to zkoušeli po levé straně, vybojovali další rohový kop. Domácí se ubránili za cenu odkopu do zámezí.

5
    Zatím se hraje v podstatě jen na polovině teplických hráčů. Grigar si připsal první úspěšný zákrok v dosavadním průběhu utkání.

7
    Hraje ve vysokém tempu, poprvé zahrozili domácí, úvodní zákrok si připisuje také Ciupa, Teplice snižují ve statistice rohových kopů.

8
    Hosté se osvobodili za cenu odkopu. Tepličtí vhazovali na polovině hřiště, poté se dostali do zakončení zpoza velkého vápna. Střela mířila mimo tři tyče!

10
    Karvinští se s míčem dostali do zámezí. Rozehrávat bude brankář Grigar, za námi je úvodní desetiminutovka dnešního zápasu.

12
    Brankář Ciupa musel znovu zasahovat! Balón dokázal vyrazit na rohový kop, v této statistice momentálně srovnáno, druhý roh pro Teplice.

14
    S přibývajícími minutami jsou to domácí fotbalisté, kteří mají navrch! Proti další střele zasahoval hostující gólman!

15
    Úvodní čtvrthodina hry se blíží ke svému konci. I nadále se hraje ve vysokém tempu, na první branku však čekáme.

17
    Domácí to zkoušeli po levé straně, hosté se ubránili, přesto Teplice zůstávají u balónu, budou vhazovat poblíž rohového praporku.

19
    Teplice jsou na balónu, kombinují ve středovém kruhu a hledají skulinku v defenzivě soupeře. Hosté se v posledních minutách musí bránit.

20
    Útočná snaha po pravé straně hřiště, hosté se ubránili za cenu dalšího rohového kopu. Třetí roh pro domácí celek!

21
    Následně se domácí dostali k zakončení. Brankář Ciupa si připsal už čtvrtý úspěšný zákrok, tepličtí fotbalisté mají navrch.

23
    Na jedné straně zakončovali hosté, balón skončil vedle branky. Na té druhé si Ciupa připsal další zákrok, skóre se nemění.

24
    Karvinští rozehrávali standardní situaci. K žádnému ohrožení domácí svatyně nedošlo, přesto hosté budou rozehrávat roh.

26
    V těchto chvílí jsou to zase hosté, kteří mají blíže ke vstřelení branky. Za námi ještě není ani půlhodina hry, je tu další rohový kop pro Karvinou.

28
    Útočná akce hostů po levé straně, balón se dostal do zámezí. Rozehrávky se za malou chvíli ujme teplický brankář Grigar.

29
    Karviná má nyní navrch, hosté se zase dostali do zakončení. Střelecký pokus směřoval vedle branky, další práce pro Grigara.

30
    Je za námi úvodní půlhodina hry. Zatím se hraje bez branek, sledujeme hodně útočný fotbal, brankáři na obou stranách se rozhodně nenudí.

32
    Série nepřesností ve středu hřiště, rozhodčí přerušil hru, pískal faul hostujícího týmu. Rozehrávat budou ze středového kruhu domácí.

34
    Domácí jsou téměř dvě minuty u velkého vápna soupeře a kombinují. Tepličtí budou vhazovat poblíž rohového praporku.

35
    Nakonec z toho bude další roh, v této statistice momentálně také srovnáno, čtvrtý rohový kop pro domácí fotbalisty.

37
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí se v závěru prvního poločasu dostávají do vedení! Postaral se o to VOJTĚCH GEBERT, který otevřel skóre dnešního utkání!

39
    Uvidíme, jak zareagují hosté, zatím se musí bránit, domácí totiž znovu útočí, tentokráte po levé straně hřiště.

40
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka prvního poločasu. Tepličtí vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

42
    Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, u balónu jsou i nadále domácí fotbalisté, kteří se tlačí za další vstřelenou brankou.

44
    Teplice budou vhazovat poblíž rohového praporku. Závěr prvního poločasu se blíží, jedna z posledních útočných akcí pro domácí.

45
    Žlutou kartu dostává Nermin Haljeta (FK Teplice).

45+1

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Sledovali jsme vyrovnaný fotbal, domácí se v samotném závěru dostali do vedení. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne zhruba ve 12:06.

46

47
    Domácí fotbalisté do druhé půle vstoupili aktivně a hned se dostali do zakončení! Ciupa balón vyrazil, následná střela skončila vedle branky!

48
    Žlutou kartu dostává Ostap Sas (MFK Karviná).

50
    Jeden z hostujících fotbalistů si pomohl útočným faulem. Domácí rychle rozehrávají a zkouší to po pravé straně hřiště.

51
    Další faul hostů, tentokráte na polovině hřiště. Úvodní pětiminutovka druhého poločasu za námi, Teplice stále vedou.

53
    Tepličtí fotbalisté mají v těchto minutách navrch a hraje se především na polovině hostujícího týmu, Ciupa musí být na pozoru.

54
    Žlutou kartu dostává Pavel Moskál (MFK Karviná).

55
    Nakonec je z toho druhá branky v síti Ciupy! Domácí navyšují svůj náskok, na konci celé akce byl NERMIN HALJETA!

57
    Domácí jsou i nadále aktivnější a tlačí se za vstřelenou brankou. Hosté se musí bránit dalším výpadům svého protivníka.

59
    Pátý rohový kop pro teplické fotbalisty, kteří v této statistice snížili. Domácí fotbalisté budou rozehrávat z pravé straně hřiště.

61
    Domácí mají v posledních minutách jasně navrch, přichází třetí vstřelená branka! Podruhé se dnes trefuje NERMIN HALJETA!

62
    Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná třetina dnešního duelu. Teplice jsou jasně lepším týmem a další vstřelená branka doslova visí ve vzduchu.

64
    Další útočné snažení domácích fotbalistů po pravé straně. Balón se dostal až do zámezí, rozehrávat bude brankář Ciupa.

65
    Jedna útočná akce střídá druhou. Brankář Ciupa má spoustu práce, tentokráte však zasahovat nemusel, střela mířila vedle branky!

67
    Chvíle odpočinku pro hostující fotbalisty. Domácím byl odpískán faul na polovině hřiště, Karviná s následnou rozehrávkou nepospíchá.

68
    Žlutou kartu dostává Petr Kodeš (FK Teplice).

69
    Po delší době zasahoval také Grigar, který si připsal úspěšný zákrok. Za malou chvílí se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka.

70
    Žlutou kartu dostává Bohdan Prybluda (MFK Karviná).

72
    To byla už jedenáctá střela, která mířila směrem na hostující branku. Ciupa si připsal osmý úspěšný zákrok, poté rychle rozehrál.

74
    Šestý rohový kop pro Teplice, které v této statistice srovnaly. Následně se dostaly do zakončení, Ciupa si přispal zákrok!

75
    Hosté po dlouhé době s míčem na polovině svého soupeře. Po chvíli o něj přišli a musí se zase rychle vracet zpět.

77
    Domácí rozehrávali sedmý roh. Soupeř se osvobodil jen za cenu osmého rohového kopu, ovšem ani ten žádné nebezpečí nepřinesl.

78
    Další dva střelecké pokusy během krátké chvíle. Ciupa ani v jednom případě zasahovat nemusel, bude odkopávat od branky.

80
    Zahraje si také Grigar, i on bude odkopávat od branky. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka zápasu.

81
    Rozhodčí přerušuje hru a píská faul domácího fotbalisty. Karvinští budou rozehrávat zajímavou standardní situaci.

83
    Teplice pokračují v tlaku a snaží se o další přesný zásah. Budou rozehrávat svůj už desátý rohový kop v tomto utkání.

85
    Domácí si pomohli útočným faulem. Karvinští fotbalisté se poté s balónem dostali až do zámezí, rozehrávat bude Grigar.

87
    Závěr utkání je otevřený z obou stran, o vítězi je rozhodnuto a jedna útočná akce střídá druhou, hosté zakončovali vedle branky!

88
    Hosté v samotném závěru zápasu drží balón na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet. Obrana soupeře je zatím pozorná.

90
    Ještě jedna střela přišla po rychlé akci Karviné. Grigar si připsal úspěšný zákrok, víc už se nejspíše v tomto zápase nestane.

90+1

Domácí fotbalisté potvrdili roli favorita a připsali si tři body. Trefili se třikrát, o dvě branky se postaral Haljeta. Tepličtí bodují i ve svém druhém utkání nadstavbové části, jejich soupeř zůstává i nadále bez bodu. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:39:28)