Slovan Bratislava – Trenčín 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 3:1 (kon.) | Michalovce – Z. Moravce - Vráble 2:0 (kon.)
Nitra – Prešov 3:2 (kon.) | Podbrezová – Senica 3:1 (kon.)
konec
MFK Zemplín Michalovce
2:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
sk Sobota 14.04.2018, 17:00 • MFK Zemplín Michalovce • Slovenská Fortuna liga • O udržení
Předzápasové kurzy: 1.59 3.72 6.07
   
  V druhom polčase sa domácim podarilo pridať ešte jeden gól, keď sa v 79. minúte presadil po rohovom kope striedajúci Sulley. Hra sa však v druhom polčase vyrovnala a hostia mali k dispozícii aj dve veľké šance, ale Kira si napokon udržal čisté konto z tohto zápasu. Zápas sa teda končí výsledkom 2:0.

  S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (18:50:12)
   
  90+4
  Koniec zápasu.
   
  90+4
  Na pozore sa však ešte musel mať brankár Kira, ktorý zneškodnil Orávikove zakončenie a udržal si tak čisté konto.
   
  90+3
  Žltú kartu dostáva Sadam Sulley (MFK Zemplín Michalovce).
   
  90+2
  Do pokutového územia hostí prenikol Sulley a dostal sa do veľkej šance! Teraz sa mu však Kováča prekonať nepodarilo, ale Michalovce získavajú rohový kop. O osude zápasu je tak už rozhodnuté.
   
  90+1
  Nastavený čas v druhom polčase minimálne 3 minúty!
   
  90
  Zlaté Moravce sa usadili na útočnej polovici a do útoku sa zapája aj brankár Kováč. Riadny hrací čas tohto zápasu sa už čoskoro naplní, čakáme na údaj o nastavenom čase.
   
  89
  Menšie komplikácie na strane domácich! Šimčák dostáva po faule na Dugu druhú žltú kartu v tomto zápase a tak ide predčasne pod sprchy. To dáva menšiu šancu hosťom.
   
  87
  Navyše sa do útoku dostávajú ešte aj domáci futbalisti. Vyzerá to tak, že už sa zrejme drámy nedočkáme, ale vo futbale je možné naozaj všetko, o čom sme sa neraz presvedčili.
   
  86
  Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Peter Kolesár, prichádza Sergei Shumeiko.
   
  85
  Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Robert Bartolomeu, prichádza Lukáš Jančura.
   
  84
  Hostia sa dostávajú smerom dopredu, ale nedarí sa im v útočnej fáze. Zlaté Moravce už nemajú veľa času k dispozícii a stále prehrávajú o dva góly.
   
  83
  Žltú kartu dostáva Tin Matić (MFK Zemplín Michalovce).
  Žltú kartu dostáva Haris Harba (FC ViOn Zlaté Moravce).
   
  82
  Na strane hostí muselo dôjsť k ošetreniu Šašinka, vyzeralo to celkom vážne. Zatiaľ hrajú hostia s 10 hráčmi v poli, Šašinka je ošetrovaný sa postranou čiarou.
   
  81
  Žltú kartu dostáva Milan Šimčák (MFK Zemplín Michalovce).
   
  80
  Sulley je teraz veľmi aktívny, dostal sa k odrazenej lopte pred pokutovým územím a jeho strele len tesne míňa bránu hostí. Zlatým Moravciam sa už začína čas krátiť.
  79. Sadam SULLEY - 2:0
  Zdroj: www.huste.tv
   
  79
  Michalovce dali gól!

  Prichádza druhý gól domácich futbalistov, ktorý ich približuje k trom bodom z tohto zápasu! Michalovce zahrávali spomínaný rohový kop, loptu od rohovej zástavky poslal pred bránu hostí Kolesár a jeho center našiel hlavu SADAMA SULLEYA, ktorý krátko po svojom príchode na trávnik zvyšuje na 2:0 pre svoj tím.

  Miroslav Revaj

  Branky: 36. Žofčák (Kolesár), 79. Sulley (Kolesár)

  Karty:   81. Šimčák (MIC), 83. Matić (MIC), 90+3. Sulley (MIC) – 33. Nikolić (ZMO), 83. Harba (ZMO)   89. Šimčák (MIC)


  MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák (C), Šosták, Carrillo, Šimčák – Bednár – Jankauskas, Turik (46. Matić), Niši, Kolesár (86. Shumeiko) – Kurminowski (72. Sulley).
  Náhradníci: Bieszczad – Shumeiko, Sulley, Matić, Bragin.

  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble: Kováč – Kotula, Pintér, Horník, Chren (C) – Orávik, Paixao da Silva, Nikolić (77. Duga), Bartolomeu (85. Jančura) – Urgela (46. O. Šašinka), Harba.
  Náhradníci: Novota – M. Rigo, Duga, Jančura, O. Šašinka.

  Rozhodčí: Ivan Kružliak – Tomáš Mókoš, Peter Kováč – Dušan Sedlák