HC Slovan – Trenčín 1:10 (kon.) | HK Ružinov – CK Grey 3:2 (kon.) | Trenčín – Letňany 5:0 (kon.)
HC Slovan – Moravian Select 3:7 (kon.) | CK Grey – Uh.Ostroh 3:9 (kon.) | Letňany – HK Ružinov 1:5 (kon.)
Moravian Select – Trenčín 0:11 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:7 (0:2, 2:4, 1:1)
Moravian Select
Sobota 14.04.2018, 13:15 • Aréna Ondreja Nepelu • Bauer Brno Fair City Showcase (Divize AAA/AA)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

00:01

00:01
    Slovan se snaží o první útok, který však po bojích ve středním pásmu zastavuje ofsajd.

00:48
    Hosté poprvé zahrozili, brankář zasahovat nemusel.

01:50
    Tým Moravian Select právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení. Němec poslal puk k druhé tyči a JAKUB KUČERŇÁK, trefil odkrytou bránu. Asistence: Adam Němec.

03:34
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Laborak – 2 min., hákování).

05:06
    Hosté jsou aktivnější a častěji na kotouči.

05:24
    Moravian Select přidává druhou branku utkání. Síť po přihrávce Němce rozvlnil JAKUB KUČERŇÁK. Asistence: Adam Němec.

07:13
    Jan Balaž se prokličkoval celým pásmem a zakončil lehce z úhlu, bohužel pro Slovan netrefil bránu.

08:33
    Vyloučení v týmu Moravian Select (Švejcar – 1 min., vysoká hůl).

08:37
    Hrček dojel puk, který klouzal k bráně Slovanu. Puk již byl blízko, ale i tak se povedlo Hrčkovi zakončit. Trefil masku brankáře.

09:32
    Hosté jsou v plném počtu, ale Slovan nadále útočí.

10:00

10:01

08:17
    Šramaty zavezl puk do útočné třetiny, objel bránu a ztratil touš.

09:31
    Slovan se dostal do útočné třetiny, kde obránci hostů rychle zakročili a nenechali soupeře zakončit.

10:26
    Hosté přidávají i třetí branku. Řehák našel nádherným pasem ŠIMONA ŽOVINCE, který se dostal mezi dva obránce a dostal se do úniku, který zakončil nad lapačku brankáře. Asistence: Rene Řehák.

11:21
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jašo – 2 min., krosček).

12:04
    Moravian Select využívá přesilovou hru. Petr Vašička předložil puk LUKÁŠI NEUMANNOVI, který propálil brankář Slovanu. Asistence: Petr Vašička.

13:22
    Slovan se dostal do útočné třetiny a vypálil na brankáře, ten je připraven. Následuje zakázané uvolnění hostí.

13:49
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jašo – 2 min., podražení).

14:03
    Slovan se dostal ve vlastním oslabení do šance. Bekhend Tručky nemířil mezi tři tyče.

14:45
    Fuskova rána z mezikruží nebyla přesná.

14:58

15:11
    Slovan inkasuje pátý gól v oslabení. Puk si vyměnil Žovinec s Řehákem a následně JANEM HRČKEM, který vypálil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Rene Řehák, Šimon Žovinec.

16:31
    V krátkém časovém úseku přidávají hosté i šestou branku. Socha pálilo od modré čáry. JAN HRČEK dokázal střelu tečovat a dostat díky tomu za brankovou čáru. Asistence: Kryštof Socha.

17:54
    Slovan právě vstřelil branku!
    Velká radost na straně Slovanu, kterým se povedlo skórovat. MIRO HAJDUK se dostal s pukem k levé tyči, kde na druhý pokus protlačil puk do brány. Asistence: Jerguš Dunajčik.

19:21
    Tručkova rána z vrcholu kruhu minula bránu.

19:38
    Slovan se prosazuje po druhé. Střelu Kaboraka od modré čáry ve vzduchu tečoval MATEJ VALENTOVIČ, jenž změnil dráhu letu a brankář byl bez šance.

20:00

20:01

15:05
    Slovan mohl stáhnout ztrátu na tři branky, ale kotouč poskakující po brankovišti nikdo nedokázal dostat za brankovou čáru.

15:49
    Další útočnou akci Slovanu zastavuje ofsajd.

16:27
    Hosté poprvé navštívili v této třetině útočné pásmo, dlouho zde nepobyli, jelikož je pískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

17:05
    Slovan je nastěhovaný v útočném pásmu, zatím se puk pohybuje hlavně v rohu hřiště.

17:49
    Fecko dokázal ustát souboj a dostat se ke střele, ta však nebyla příliš povedená.

18:29
    Slovan zvýšil svou aktivitu a je momentálně na ledě lepším týmem. Hosté mají problém se založením útoku.

19:59
    Balaž využil chyby v rozehrávce a vypálil na bližší tyč, kde nebylo místo.

20:11
    Bratislava využívá svou aktivitu v útku. Valentovič přihrál pryž FILIPU KOMADOVI, který překonal brankáře Selectu. Asistence: Matej Valentovič.

21:22
    Hosté si vzali oddechový čas, po kterém přidali směrem do předu, ale Slovan je momentálně na koni.

22:10
    Vyloučení v týmu Moravian Select (Řehák – 1 min., vražení na hrazení).

22:26
    Broják vystřelil z pravého kruhu na hruď brankáře.

23:00
    Na ledě zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, ale bude zřejmě v pořádku.

23:18
    Broják nahodil puk na brankáře, puk sbírají domácí a jdou do útoku.

24:29
    Domácí nahodili puk na brankáře, který přikrývá puk.

24:47
    Křižan se dostal do dobré pozice, ale přímo proti gólmanovi nedokázal zakončit.

25:23
    Vyloučení v týmu Moravian Select (Broják – 2 min., hrubost).

25:50
    Kryštof Socha vyhodil puk z vlastní třetiny. K puku se nejdříve dostal JAN HRČEK, který ujel všem protihráčům a zakončil nad vyrážečku. Asistence: Kryštof Socha.

26:31
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Valentovič – 2 min., hrubost).

27:06
    Slovan mohl ve vlastním oslabení taktéž skórovat, ale nikdo z útočníků nedokázal překonat ležícího brankáře Selectu.

28:06
    Fusek vypálil z levého kruhu, rána byla nepřesná a skončila na zadním mantinelu.

28:59
    Tručka vypálil přes několik hráčů a jeho rána nadělala problémy brankáři Slovanu, který toho moc neviděl.

29:45
    Komada předvedl nádhernou akci, naznačil střelu, objel bránu, jenže do prázdné brány nedokázal zakončit.

Konec zápasu. (14:11:42)

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 18. Hajduk (Dunajčik), 20. Valentovič (Kaborak), 21. Komada (Valentovič) – 2. Kučerňák (Němec), 6. Kučerňák (Němec), 11. Žovinec (Řehák), 13. Neumann (Vašička), 16. Hrček (Řehák, Žovinec), 17. Hrček (Socha), 26. Hrček (Socha)