Benešov – Chrudim 0:0 (4:5 po pen.) | Jirny – Písek 1:1 (4:5 po pen.) | Brozany – Čížová 2:2 (5:4 po pen.)
Štěchovice – Ústí n/O 3:3 (6:5 po pen.) | Benátky n/J – Převýšov 3:4 (kon.)
po penal. (6:5)
TJ Štěchovice
3:3 (1:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 15.04.2018, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice • Česká fotbalová liga • 23. kolo

Vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovicemi a Ústím nad Orlicí. Dnešní zápas začíná v 17:00.

TJ Štěchovice:

Vašák – Šum, Busta, Kučera (K), Těžký – Jakobovský – Novák, Pavlík, Volešák, Košata – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Náhradníci: Štěpanovský – Švejda, Příhoda, Štědronský, Sulík.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:

Krátký – Coufal, Falta,. J. Chleboun, P. Chleboun, Langer, Vaňous (K), Smejkal, Souček, Nágl, Pazdera.

Trenér: Vladimír Chudý.
    Náhradníci: Truhlář – Habrman, Kukla. Pinkava, Kopecký, Skalický.

Rozhodčí: Michal Urban (hl.) – Tomáš Tesař, Miroslav Průcha.

1

4
    Alespoň mírný náznak šance v podání hostů, Vašák dokázal rychle balon vyboxovat a zažehnat možné nebezpečí.

6
    Nyní se po centru Šuma dostal po přihrávce Batky ke střele Volešák, ale pro Krátkého nemohl jeho pokus znamenat jakékoliv nebezpečí.

11
    Chvíli se hosté zdrželi na útočné polovině, ke střele se ovšem neprobojovali.

13
    Zajímavé momenty na obou stranách. Štěchovičtí se domáhali odpískání penalty po pádu Batky, ale hrálo se dál a hrozící brejk Ústí stačil zažehnal poslední obránce Šum.

14
    Individuální pokus Těžkého, který se dostal do střelecké pozice, ale minul.

15
    Další pokus si připisuje Nágl, jeho pokus mířil těsně nad břevno domácí brány.

15
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Máme tu první gól dnešního zápasu! Košata využil chyby Coufala, který neodhadl dopad balonu, zamířil k vápnu a vyslal velmi přesnou přihrávku LUKÁŠI BATKOVI, který doklepl balon za záda Krátkého – 1:0!
    16. BATKA - 1:0

18
    Rohový kop Jiskry zakončoval J. Chleboun, mířil ovšem nepřesně.

22
    Pokus Volešáka sklidil potlesk, ale mezi tři tyče nemířil.

22
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!

Ve Štěchovicích se začíná od nuly. Hosté se dokázali prosadit, když ve vápně i ze země dokázal Vaňous najít osamoceného ALEŠE NÁGLA, který zamířil velmi přesně – 1:1!
    23. NÁGL - 1:1

27
    Ukvapenější pokus Falty mířil hodně mimo, nicméně hosté si po gólu velmi věří.

29
    Žlutou kartu dostává Volešák (TJ Štěchovice).

35
    Velmi sporný okamžik nastává deset minut před koncem poločasu, když se po centru Jakobovského prosadil Volešák, jenže rozhodčí ku nevoli všech domácích hráčů neuznává gól pro ofsajd! Zda byl, či nebyl, nemohu posoudit.

39
    Štěchovičtí se tlačí kupředu, povětšinou je však zastavuje hvizd rozhodčího, případně vlastní chyba.

42
    Dalekonosný pokus Pazdery byl opravdu velmi nepřesný.

43
    Tutovka spálená domácím mužstvem! Volešák si zpracoval balon na malém vápně a dostal se i k zakončení, jenže bránu trestuhodně netrefil!

45

Je za námi první poločas a skóre je stále nerozhodné. Štěchovice se dostaly do vedení zásluhou Batky, ale vedení udržely jen zhruba sedm minut, než se prosadil Nágl. Velkou šanci pak domácí mužstvo nevyužilo před koncem poločasu, když Volešák z ideální pozice netrefil bránu. Druhý poločas začne v cca 18:00.

46

46
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šum, přichází Sulík.

48
    Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

50
    Nepřesně zakončení Těžkého prvním pokusem ve druhém poločase.

52
    Rohový kop v podání Volešáka doletěl na hlavu Batky, který však nemířil mezi tři tyče.

52
    Poměrně nenápadně se balon dostal k Vaňousovi a domácím zatrnulo, Vašák ale měl situaci pod kontrolou a balon navíc nemířil do brány.

55
    Kučera zachránil jako správný kapitán své spoluhráče, když z brankové čáry vykopl přesný pokus Falty!

56
    Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Štěchovice).
    Žlutou kartu dostává J.Chleboun (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

57
    O emoce je dnes postaráno, už podruhé šli hráči do sebe a zejména zásah J. Chlebouna na Nováka si říkal o tvrdší trest!

59
    Emoce jsou na obou stranách, zda se dnešní zápas odehraje v plném složení, to není rozhodně jasné.

60

Nakonec vidíme i fotbalový moment, když rohový kop Košaty na zadní tyč zakončil LADISLAV VOLEŠÁK za záda Krátkého – 2:1!
    60. VOLEŠÁK - 2:1

60
    Žlutou kartu dostává Busta (TJ Štěchovice).

63

A scénář se opakuje, balon proskočil k LADISLAVU VOLEŠÁKOVI, který hlavou přidává i svůj druhý gól zápasu – 3:1!
    63. VOLEŠÁK - 3:1

64
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Kukla.

68
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází P.Chleboun, přichází Kopecký.

71
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Štědronský.

72
    Dva vstřelené góly domácích uklidnily zápas, ale od té doby zároveň není k vidění žádná další akce.

75

Akce přichází rovnou i s gólem, který si připisují hosté. Trestuhodně zakončoval hlavou osamocený JAKUB CHLEBOUN a dokázal procpat balon za Vašáka – 3:2!
    75. J.CHLEBOUN - 3:2

78
    Nebezpečný centr Těžkého dokázal jeden z obránců odrazit.

80
    Centr za obranu na Štědronského dolétl, včasným výběhem Krátký odkopl.

81

Hosté udeřili podobně jako přes kopírák, balon neposedně propadl na hlavu ALEŠE NÁGLA, který si tak připisuje také poměrně lehký gól – 3:3!
    81. NÁGL - 3:3

83
    Žlutou kartu dostává Kučera (TJ Štěchovice).
    Žlutou kartu dostává Coufal (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

85
    Nebezpečné akce na obou stranách, skóre zůstává nerozhodné.

86
    Těžký střílel z dálky, Krátký chytá.

87
    Od břevna se balon odrazil na Vašáka, naštěstí pro domácí balon nešel do brány.

89
    Do zakončení se dostal Sulík, ale nemířil přesně.

90+1
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Pinkava.

90+3
    Druhý poločas skončil.

Divoký průběh druhého poločasu je za námi, nyní nás po nerozhodném výsledku čekají ještě penalty o druhý bod.