Karviná – Jičín 28:26 (kon.) | Plzeň – Dukla 24:23 (kon.) | Lovosice – Kopřivnice 30:25 (kon.)
Zubří – Frýdek-M. 30:25 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
24:23 (14:14) Stav série: 2:0
HC Dukla Praha
Neděle 15.04.2018, 15:30 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů z házené se těším na počtenou. (17:50:30)

Další zápasy v sérii:
    Dukla – Plzeň (sobota 21.4. 16:30)
    Dukla – Plzeň (neděle 22.4. 16:30) – potenciální
    Plzeň – Dukla (středa 25.4. 18:00) – potenciální

Plzeň tak vítězí znovu o gól a v sérii vede 2:0! Ovšem Dukla rozhodně nesloží zbraně a nyní ji čekají dva duely na vlastní palubovce. Dokáže v nich uspět, nebo Talent sérii dovede do vítězného konce?

To byl nervák! Stejně jako v prvním duelu rozhodovala jediná branka. Rozhodující gól si připsal v 55. minutě Ivo Šafář, na to už Dukla nedokázala zareagovat. Největší šanci měl ze sedmičky Jakub Kastner, ale v klíčovou chvíli Štochla nepropálil. Plzeňský gólman se stejně jako včera rozchytal k neuvěřitelnému výkonu a v poslední minutě pokryl a ránu Mubenzema z pravé spojky.

V úvodu druhé půle si tříbrankový náskok vypracoval Talent, ale Dukla se poté rozstřílela, hrála poctivě dozadu a sérií pěti branek otočila na 21:19. Ale Talent se nevzdal a závěr patřil jemu. Západočeši prohrávali 21:23, ale Jan Štochl už gól nepustil a góly Šafránka, Stehlíka a zmiňovaného Šafáře převrátili i druhý duel na svou stranu.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 24:23 (14:14)
    Nejvíce branek: Poloz 6/4, Šafránek 5, Šafář 3 – Šůstek 6, Reichl 5, Mubenzem 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 3:5.
    Talent znovu vítězí o gól a vede ve čtvrtfinále nad Duklou 2:0!

Konec zápasu. (24:23)

60
    Mubenzem to vzal na sebe, vypálil z pravé spojky, ale JAN ŠTOCHL si připisuje rozhodující zákrok rukama a Plzeň vítězí! (24:23)

60
    Šůstek byl zatažen, devítka, 18 sekund do konce. (24:23)

60
    Dukla hraje bez brankáře v sedmi! (24:23)

60
    Oddechový čas pro hosty, do konce utkání zbývá 40 sekund! Dokáží Pražané dovést duel do prodloužení? (24:23)

60
    Stehlík ze spojky vysoko přestřelil, to nebyl povedený pokus a Dukla může srovnat! (24:23)

60
    Žlutá karta pro realizační tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. (24:23)

60
    Signalizovaná pasivita Talentu. (24:23)

59
    Oddechový čas pro domácí, přesně 70 sekund do konce. (24:23)

59
    Šůstek nedokázal zpracovat přihrávku a byl připraven o míč! Minuta a půl do konce, Talent stále vede a kombinuje. (24:23)

59
    Šůstek ranou ze spojky Štochla nepřekonal, ale byl faulován. Dukla pokračuje v útoku. (24:23)

58
    Plzeň přišla o míč, ale aspoň zastavila rozvíjející se akci Dukly. (24:23)

57
    Kastner to neudělal vůbec dobře a vypálil do pravé nohy Jana Štochla, který se ani nepohnul! (24:23)