Německo – Slovensko | 1:4 (kon.) |
Tampa – New Jersey | 5:3 (kon.) | | | Boston – Toronto | 7:3 (kon.) | | | Anaheim – San Jose | 2:3 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 1:5 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:4 (kon.) |
Nový Zéland – Izrael | 5:2 (kon.) | | | KLDR – Mexiko | 5:2 (kon.) | | | Lucembursko – Španělsko | 1:10 (kon.) |
HHOF Orange – PRO Team | 1:6 (kon.) | | | NOTRH Moravia Select – Hungary Talent | 10:2 (kon.) | | | Austria Select – Prague Beast select | 1:10 (kon.) |
Wild West Select – NOTRH Moravia Select | 1:0 (po s.n.) | | | Austria Select – PRO Team | 8:4 (kon.) | | | HHOF Orange – Prague Beast select | 0:0 (14:45) |
Wild West Select – Austria Select | 3:4 (kon.) |
Letňany – HC Slovan | 7:0 (kon.) | | | Uh.Ostroh – HK Ružinov | 8:2 (kon.) | | | CK Grey – Moravian Select | 8:4 (kon.) |
Trenčín – Uh.Ostroh | 4:3 (po pr.) | | | CK Grey – HC Slovan | 3:1 (kon.) | | | Letňany – Moravian Select | 1:9 (kon.) |
CK Grey – Trenčín | 1:7 (kon.) |
konec
Česko
2:4
(1:0, 0:1, 1:3)
Finsko
52:33
|
Vyloučení v týmu Česko (Malát – 2 min., podražení).
|
|
43:14
|
Vyloučení v týmu Česko (Baláž – 2 min., sekání).
|
|
39:26
|
Šance pro Česko, aby se dostalo do opětovného vedení, za sekání je vyloučen Lehmus.
|
|
29:22
|
Vyloučení v týmu Finsko (Rafkin – 2 min., hákování).
|
|
17:36
|
Vyloučení v týmu Finsko (Hirvonen – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
11:26
|
Nyní šance pro Finsko, které bude hrát přesilovou hru. Za sekání je vyloučen Malát.
|
|
03:43
|
Češi si zahrají první přesilovou hru, kdy je za hákování vyloučen Viro.
|
Branky a nahrávky:
20. Malý (Novák), 58. Novák – 35. Hahl (Järventie), 45. Määttä (Rafkin, Karnaranta), 54. Räty (Hahl, Niemelä), 56. Hirvonen (Järventie, Hahl)
Rozhodčí: M. Furberg, J. Magnusson – N. Westman, M. Westman
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Bednář (Čajan) – Kremláček, Baláž, Novák, Myšák, Cikhart – Vacík, Svach, Binias, Konečný, Malý – Hampl, Perička, Koláček, Gut, Chlubna – Pánek, Geidl, Malát, Luža, Simon.
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Kokkonen (Valtonen) – Viro, Niemelä, Järventie, Hirvonen, Hahl – Nyman, Kosketa, Seppälä, Räty, Koepialho, Lehmus, Rafkin, Liukas, Karnaranta, Määttä – Paaso, Rajaniemi, Parviainen, Mäenpää, Säkkinen.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Kokkonen (Valtonen) – Viro, Niemelä, Järventie, Hirvonen, Hahl – Nyman, Kosketa, Seppälä, Räty, Koepialho, Lehmus, Rafkin, Liukas, Karnaranta, Määttä – Paaso, Rajaniemi, Parviainen, Mäenpää, Säkkinen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: M. Furberg, J. Magnusson – N. Westman, M. Westman
Diváci:
Adam Dořák