Turecko – Hongkong 6:1 (kon.) | Bulharsko – Gruzie 3:5 (kon.) | Jihoafrická rep. – Tchaj-wan 2:5 (kon.)
Turecko
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Hongkong
Úterý 17.04.2018, 13:00Mistrovství světa - III. A Divize • 2. kolo

57:51
    Turci si zahrají ještě jednu přesilovku. Dvě minuty za sekání obdržel Kchan.

50:46
    Kapitán Leung svůj tým ve třetí třetině moc nedrží. Podruhé putuje na trestnou lavici, tentokrát si pomohl držením.

48:11
    Hong Kong si zahraje přesilovku. Dvě minuty za napadení si odsedí Emre Faner.

40:29
    Turecko si na začátku třetí třetiny zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Leung.

18:23
    Opět se vylučuje na turecké straně. Dvě minuty za hákování obdržel Savas Akturk.

16:36
    Turci jdou do tří! Na zadním mantinelu zbytečně fauloval Faner.

16:20
    Vylučuje se poprvé na straně Turecka. Taygar byl až příliš dotěrný k soupeřově brankáři a odchází na trestnou lavici.

05:55
    Problémy Hong Kongu narůstají. Dvě minuty obdržel Jieung za držení hole a Turecko bude mít výhodu dvou mužů v poli.

04:40
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za podražení obdržel Wong a Turecko si zahraje přesilovku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 1. Özmen (Semiz, Solak), 28. Kavaz (Bingol, Aktürk), 33. Semiz (Y. Kars), 42. Özmen (Semiz), 45. Taygar (E. Faner), 52. Bakal – 17. Šam (Tchang, J. Ho)

Turecko: Bozaci (Karagül) – Savas, Salt, F. Faner, Y. Kars, E. Faner, Elakas, Aktürk (A) – Özmen (C), Solak, Semiz (A) – Taygar, Bakal, Kavaz – O. Kars, Bingol, Takar – Inanc, Demirezen.
    Hongkong: Kcheung (K. Ho) – Leung (C), K. H. Wong, Jieung, Fung, Lam, P. W. Čcheung, Č. K. Kchan, Ma (A) – Šam (A), S. H. Kchan, Tchang – To, J. Ho, T. Wong – Lo, Fu, Lau – Tchaj.

Rozhodčí: Magnusson (SWE) – Beresford (GBR), Burger (RSA)