Les Herbiers VF
2:0 (1:0)
FC Chambly-Thelle
Úterý 17.04.2018, 21:00Francouzský pohár • Semifinále

Domácí celek vyhrává tento zápas a postupuje dál. Trefil se David a Dabasse. Ti spolu s velmi dobře chytajícím brankářem Pichotem způsobili, že Les Herbiers postupuje dál, naopak Chambly-Thelle v poháru končí. (22:53:49)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.

90+4

90+4
    Pichot podržel své spoluhráče a hlavičku soupeře z dobré pozice velmi jistě kryje.
    90+3. Jedna z domácích šancí.
    Lovisa Andersson

90+3
    Domácí fotbalisté kontrolují hru, balon mají pod kontrolou na útočné polovině.

90+2
    Další brejk a znovu špatné zakončení. Fofana tentokrát bránu tváří v tvář brankáři vůbec netrefil.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat a domácí celek se znovu dostal do brejku, ale ani tentokrát nedokázal domácí hráč ´gólmana překonat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minutek bude sudí nastavovat.

89
    Gasser rozehrává volný kop. Jeho nadýchaný centr končí mimo hrací plochu. Znovu bude vykopávat Pichot.

88
    Skvěle vypálil hostující Padovani, ale jeho rána končí o malý kousek mimo branku. Domácí Pichot by balon, pokud by směřoval do branky, nedokázal zastavit.

86
    Montiel vypálil z velké dálky, jeho rána byla hodně nepřesná. Balon končí mimo branku.

86
    Čtyři minuty hry nás dělí od konce poločasu, uvidíme, kolik minut se sudí rozhodne nastavovat.

85
    Heleise centroval před branku, ale jeho balon dokázala domácí obrana dostat do bezpečí a čas z pohledu hostů velmi rychle běží.

84
    Chambly-Thelle se pokouší s výsledkem něco udělat, ale v posledních minutách to bude mít hodně náročné.

83
    Po delší době registrujeme střelu na branku, balon kryje domácí gólman. Ten tak bude vykopávat.
    80. Adrian DABASSE - 2:0

80
    Les Herbiers právě vstřelili branku! Domácí celek k velké a jen těžko popsatelné radosti publika navyšuje své vedení a míří dál do dalšího kola poháru. Tentokrát se prosazuje osamocený ADRIAN DABASSE. Videorozhodčí potvrdil, že v ofsajdu nebyl.