Caen – PSG 1:3 (kon.)
SM Caen
1:3 (1:1)
Paris Saint-Germain
Středa 18.04.2018, 21:05 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzský pohár • Semifinále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:02:53)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:8.

Je dobojováno. Hosté dlouho nemohli najít ve druhém poločase na domácí hráče a už to vypadalo, že zápas dospěje do prodloužení. V jednaosmdesáté minutě ale zavelel k vedoucí brance Kylian Mbappé a poslal podruhé hosty do vedení. V samotném závěru, v šesté nastavené minutě se ještě prosadil Christopher Nkunku a definitivně tak pečetil výhru PSG. Hosté tak postupují do finále francouzského poháru.

90+6
    90+6. Christopher NKUNKU - 1:3

90+6
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak ještě je tu jedna změna skóre. Střídající CHRISTOPHER NKUNKU byl vysunut do úniku před branku domácích a poté pohotovou střelou definitivně stvrdil postup PSG do finále francouzského poháru – 1:3.

90+5
    Ještě je tu odkop od domácí branky a už to vypadá, že zápas definitivně spěje do svého konce.

90+4
    Hosté stále drží míč na polovině Caenu a do střely se opřel Christopher Nkunku, ovšem jeho střela skončila mimo tři tyče.

90+3
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Christopher Nkunku.

90+2
    Na hřišti se nic podstatného nedělo. Hosté mají stále míč na svých kopačkách a snaží se ještě pojistit svůj náskok.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty navíc.
    90. Červená karta pro Diomandého.

90
    Ismaël Diomandé ošklivě zajel do Pastoreho a ten se s bolestivou grimasou ocitl na trávníku. Sudí neváhal a vytáhl rovnou červenou kartu, takže Diomandé míří předčasně do sprch.

90
    Bessat zastavil Meuniera, který se dále než před velké vápno nedostal. Další náznak hostující šance tak končí už v jeho začátku.

89
    Brice Samba nyní zneškodnil další parádní akci hostů a drží tak naděje svého celku na vyrovnání.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Dani Alves.

86
    Na druhé straně se znovu do šance dostali hosté, kteří zahrozili před Sambou, ovšem ten si připsal další přesný zákrok.

84
    Domácí se znovu dostali do blízkosti branky hostů, jejich další akce ale končí v náruči Kevina Trappa.

83
    Tak až nyní jsme se dozvěděli verdikt. Zkoumal se ofsajd Maríi a nakonec je branka uznána a hosté tak skutečně vedou.