Club Brugge – Charleroi 6:0 (kon.)
Club Brugge KV
6:0 (3:0)
Sporting Charleroi
Čtvrtek 19.04.2018, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická liga • O titul

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:21:37)

Je konec. Hosté z Charleroi dostali na půdě Bruggy výprask 6:0. Už v 1. minutě se totiž prosadil Wesley, ovšem pomohla mu k tomu teč hostujícího obránce. Ve 27. minutě byl Diaby přesně tam, kde měl být a po rohovém kopu z bezprostřední blízky zakončil k pravé tyči. O pět minut později našel Vanaken ve vápně Vormera, který hlavičkou zakončil mezi nohy Mandandy. Ve 41. minutě dal Vormer druhou branku, ovšem ta nakonec uznaná nebyla, kvůli předešlému faulu ve středu hřiště. Ve druhém poločase domácí pokračovali ve skvělé hře a v 54. minutě si druhou branku připsal Wesley, který dostal skvělou přihrávku od Vanakena a následně zakončil k pravé tyči. V 73. minutě odcentroval Cools přesný centr na Vanakena a ten si připsal taky přesný zásah. A v 79. minutě Cools vystřelil do tyče, kde následně dorazil míč do brány Refaelov. Bruggy tak zůstávají po dnešní vysoké výhře na prvním místě, zatím co Charleroi po dnešním debaklu je dál šestý.

90+1

90+1
    Nyní se po centru z pravé strany dostal do zakončení hlavou Bedia, ale zamířil přímo do míst, kde stál brankář Gabulov.

90
    Hosté se ještě pokoušejí něco vymyslet po levé straně. Ovšem následný centr byl odkopnut domácím obráncem.

89
    Střela Cristiana Benaventeho skončila pouze vedle pravé tyče Gabulovy brány.

88
    Nepřesný centr domácích a následuje autové vhazování pro Sporting.

87
    Dnes hostům ani štěstí nepřeje, jelikož se míč nešťastně odrazil od Bediy do zámezí a útok Charleroi je tak u konce.

86
    Cristian Benavente se dopustil faulu ve středu hrací plochy, když okopával soupeře.

85
    Po rohu se do zakončení domácí nedostali, ale zůstali u míče.

84
    Nyní Bruggy vybojovaly rohový kop z pravé strany, který bude zahrávat Vormer.

82
    Hosté získali rohový kop, ale následně z něj nic nevytěžili.

81
    Hosté nyní drží míč na své polovině a nikam se neženou.
    79. Lior REFAELOV - 6:0

79
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Tohle už je na ručník! Dion Cools si udělal místo a následně vypálil, ovšem jeho střela byla sražená a skončila na pravé tyči, kde si následně zběhl LIOR REFAELOV a dorazil balón kolem brankáře Mandandy! Domácí tak jdou už do šestibrankového vedení. Asistence: Cools.

77
    Nyní jsou u balónu hosté, ale následná přihrávka na Bediu byla příliš dlouhá a ten se poté dopustil i faulu.