Olomouc – Ostrava 1:0 (kon.) | Slovácko – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jihlava 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 0:1 (kon.) | Brno – Plzeň 1:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 21.04.2018, 20:15 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • HET liga • 25. kolo
    81. Musefiu Olansunkanmi Ashiru - 1:3

81
    Brno právě vstřelilo branku!
    Jenže ta padá do hostující sítě. Nejlepší hráč Zbrojovky MUSEFIU ASHIRU utekl po levé straně hřiště a tentokrát na nic nečekal, necentroval a rovnou pálil ostrými. Zbrojovka tak po 571 minutách konečně střílí branku. Ashiru to udělal výborně a tvrdou ranou nedal Kozáčikovi šanci.
    48. Aleš ČERMÁK - 0:3

48
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A druhý poločas pokračuje střeleckou pohodou hostujícího týmu. K tomu všemu se potřetí v zápase trefuje ALEŠ ČERMÁK. Ten se dostal na pravé straně vápna do zakončení a míč jen uklidil do prázdné brány. První střela Kopice šla do tyče, druhá už měla gólové parametry. Hattrick a Plzeň vede již 3:0.
    32. Aleš ČERMÁK - 0:2

32
    A zakončila úspěšně. Celá akce ještě pokračovala několika kombinacemi a ALEŠ ČERMÁK si podruhé našel v dnešním zápase místečko na zakončení. Do finální fáze jej dostal Kopic a je to již 2:0. Čermák v podstatě z podobného prostoru jako u prvního gólu propálil bezmocného Melichárka.
    26. Aleš ČERMÁK - 0:1

26
    První větší šance Viktorky v tomto zápase a hned je z toho branka. Hosté na velkém vápně výborně zakombinovali, přízemní přihrávku Havla dostal na kopačky ALEŠ ČERMÁK a jeho rána na vzdálenější tyč zapadla do brány Melichárka. Ten se po míči natahoval marně.