Líšeň – Hodonín 3:0 (kon.) | Rýmařov – Uh. Brod 0:1 (kon.) | Prostějov – Vyškov 2:1 (kon.)
Hlučín – Hulín 4:2 (kon.) | Kroměříž – Petřkovice 2:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (3:0)
FK Hodonín
Sobota 21.04.2018, 16:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Tolik tedy z tohoto zápasu MSFL, které končí výhrou domácích 3:0. Za dvě hodiny se znovu přihlásím, tentokrát z HET ligy. Na Srbské hostí Zbrojovka lídra tabulky z Plzně. Prozatím napočtenou. (17:54:01)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 7:4
    Střely mimo: 8:5
    Rohy: 8:1

Je tu konec zápasu, Líšeň po zásluze vítězí 3:0, o své výhře rozhodla v průběhu prvního poločasu. Druhá část se v podstatě dohrávala, i když nějaké šance k vidění byly, více branek už diváci neviděli. Celkově to byl pohledný duel plný šancí a zajímavých momentů, v pěkném počasí se bylo nač dívat.

90

90
    Blíží se závěr druhého poločasu a ještě jsme viděli střelu Demetera, která končí nad horní tyčkou.

88
    Sasín dnes již poněkolikaté v šanci, uvolni se aa dostal se i k zakončení, jenže Kotnour jeho dělovku chytá do rukavic.

87
    Filip Smrčka zkoušel střelu z dálky, pokus byl zblokovaný na roh.

85
    Dvě velké šance domácích. Nejprve střílel z dobré pozice Tomáš Machálek, jeho ránu Petráš vyrazil a o dorážku se postaral Smrčka. Jeho pumelice z malého vápna šla vysoko nad.

83
    Tomáš Machálek si dělal prostor před hranicí velkého vápna a nakonec i zakončil, ovšem hodně nepřesně.

81
    Nicméně Elekana hýří pohybem a skvostnými centry za obránce. Nyní znovu čaroval a málem našel Demetera, chyběl kousíček.

80
    Už jdeme do posledních deseti minut utkání, druhý poločas už není tak zajímavý a bohatý na šance.

78
    Pěkná akce a opět u toho byl nejlepší hráč na hřišti Reteno Elekana. Jeho centr našel hlavu Minaříka, jehož pokus šel těsně mimo.

77
    Filip Žák se dostával do slibné šance, byl lehce potažen, ale faul před vápnem se nepíská.

75
    Žlutou kartu dostává Novotný (FK Hodonín).

73
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází M. Machálek, přichází Mykhailovskij.

72
    Opět tu bude standardka pro domácí fotbalisty. Demeter zastaven šlapákem.

70
    Žlutou kartu dostává Paděra (FK Hodonín).

70
    Hosté mohli jít do rychlé brejku, Ondřej Paděra reklamoval, že se o ofsajd nejednalo, ale rozhodčí jsou jiného názoru.

69
    Líšeňskou standardku rozehrával Tomáš Machálek, jenže centr byl nízký a nemohl tak ohrozit brankáře.