Leganés – La Coruňa 0:0 (kon.)
konec
CD Leganés
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
Pátek 20.04.2018, 21:00 • Estadio Municipal de Butarque, Leganés • Španělská Primera Division • 34. kolo
Předzápasové kurzy: 2.43 3.29 3.23
   
  Držení míče: 53 % : 47 %.
  Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:13. (22:48:24)
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, což vyhovuje spíše domácím. Leganés se totiž nachází na celkem poklidném čtrnáctém místě, naopak La Coruňa na první sestupové pozici. Dnešní utkání nabídlo spíše bojovnou podívanou, která nenabídla moc vyložených šancí.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+1
  Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
   
  90
  Žlutou kartu dostává Adrián López (Deportivo La Coruňa).
   
  90
  Na druhé straně se Gabriel chtěl prosadit kolem Juanfrana, načež hostující hráč raději poslal míč za brankovou čáru. Osmý roh pro domácí.
   
  89
  Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Raúl García.
   
  88
  Guilherme se postavil k rozehrávce standardní situace z obrovské vzdálenosti. Po jeho centru zůstal v bolestech ležet na zemi Siovas.
   
  87
  Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Celkem kostrbatá akce domácích neměla dlouhého trvání, výborně totiž zasáhl Luisinho.
   
  86
  Andone si narazil s Lucasem a poté zkoušel zahrozit z ostrého úhlu. Střele chyběla větší razance a navíc se stočila směrem od branky.
   
  85
  Obrázek hry se nikterak nemění. Oba celky se snaží vstřelit kýženou branku, stále ale čekáme na nějakou vážnější příležitost.
   
  84
  Na centrovaný balón z kopačky El Zhara se položil Beauvue, jehož hlavička neměla šanci na úspěch. Rubén nemusel vůbec zasahovat.
   
  79
  Deportivo kontroluje hru a navíc se snaží nechybovat v rozehrávce. Právě na případné ztráty míče čeká smečka hladových domácích hráčů.
   
  78
  Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Florin Andone.
   
  77
  Valle roztáhl hru na pravou stranu, kde měl hodně času na centr Juanfran. I tak nedokázal najít na zadní tyči zcela osamoceného Adriána.
   
  76
  Myšlenka domácího trenéra je naprosto jasná. Na hrací plochu přispěchal mnohem ofenzivnější hráč, který by se měl starat o hrozby před brankářem Rubénem.
   
  75
  Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Claudio Beauvue.
   
  74
  Střídající Valle se okamžitě zapojil do útočného manévru svého celku, po kterém pálil Valverde. Druhý jmenovaný se příliš unáhlil.
   
  73
  Albentosa si s volným míčem nebral servítky a razantním způsobem ho poslal na druhou stranu. Domácí hráči se prezentovali útočným faulem.

  David Suchý

  Branky:

  Karty:   28. Çolak (DEP), 90. Adrián López (DEP)


  Držení míče: 53 % : 47 %.
  Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:13.
  CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Bustinza (C), Siovas, Rico – El Zhar, Gabriel, R. Pérez, N. Amrabat (89. Carnero García) – Eraso (70. Brašanac), Guerrero (75. Beauvue).
  Náhradníci: Champagne – Beauvue, Carnero García, Gumbau, dos Santos, Naranjo, Brašanac.

  Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Schär, Luisinho – Mosquera (56. Valverde), Guilherme, C. Borges (78. Andone) – Çolak (70. Valle), Lucas, Adrián López (C).
  Náhradníci: Koval – F. Navarro, Andone, Sidnei, Krohn-Dehli, Valverde, Valle.

  Rozhodčí: Alfonso Álvarez – Juan Barranco, Joan Méndez