Cagliari – Bologna 0:0 (kon.) | Udinese – Crotone 1:2 (kon.) | Chievo – Inter 1:2 (kon.)
Lazio – Sampdoria 4:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:1 (kon.) | Juventus – Neapol 0:1 (kon.)
S. S. Lazio
4:0 (2:0)
UC Sampdoria
Neděle 22.04.2018, 15:00Italská Serie A • 34. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (16:56:29)

Je konec! Domácí si lépe zvládnutým prvním poločasem zajistili dvoubrankové vedení, o které se postarali svými góly Sergej Milinković-Savić a Stefan De Vrij. Oba hráči se shodně prosadili hlavou z hranice malého vápna.
    Ve druhé půli hosté očividně přidali, ale ani na kontaktní gól jim to nestačilo. Navíc v závěru dvakrát inkasovali z kopaček Cira Immobileho, jenž stanovil konečnou podobu výsledku. Lazi tedy bere všechny tři body za výhru 4:0.

90+1

90
    Probíhá poslední minuta zápasu a jelikož sudí nenastavuje ani minutu, tak se za chvíli dočkáme závěrečného hvizdu.
    88. Ciro IMMOBILE - 4:0

88
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Římané vzápětí skórují počtvrté a tohle již zavání z pohledu hostů debaklem. Chybu v rozehrávce Sampdorie vystihl Nani, jenž poté vysunul do sóla CIRA IMMOBILEHO, který se tváří v tvář Vivianovi nemýlil.

87
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází David Di Gennaro.
    85. Ciro IMMOBILE - 3:0

85
    Tak přeci jen se domácí dočkali třetího zásahu! Milinković-Savić narýsoval vynikající přihrávku z pravé strany podél malém vápna, odkud již CIRO IMMOBILE s přehledem dopravil balon do prázdné brány.

83
    Po vyboxování míče hostujícím brankářem se do balonu opřel zpoza vápna Milinković-Savić, jehož dvakrát tečovaná rána skončila jen těsně vedle levé tyče.

82
    Linnety následně dobře zablokoval další centr Lazia, které však bude po zásahu hostujícího hráče zahrávat rohová kop.

80
    Na hrací ploše nyní zůstal chvíli sedět Radu po zákroku soupeře, ale vzápětí se již zvedá, aby se mohl zapojit do útočné kombinace svého týmu.

79
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Nani.

78
    Tato přihrávka Linnetyho je příliš prudká. Nikdo z jeho spoluhráčů na ni nedosáhll, a tak se bude kopat od brány Lazia.

77
    Lazio si poté poradilo i dalším výpadem Sampdorie a mohlo rychle zaútočit prostřednictvím Lukakua. Ten se ovšem rozhodl o postupnou kombinaci, do které zapojil i Andersona na levé straně.

75
    Quagliarella při svém centru z pravé strany trefil jen svého strážce a poté navíc šel míč za brankovou čáru právě od forvarda hostů. Bude z toho jen odkop v podání Strakoši.

74
    Domácí sice nyní stihli odcentrovat dříve, než míč opustil hrací plochu, avšak jejich nabídka trefila jen prvního bránícího hráče Sampdorie.

73
    Po rohovém kopu Lazia následoval další povedený centr zprava, na který si sice naskočili jeden z domácích hráčů, který však již nedokázal trefit zařízení.

72
    Stopeři Lazia nyní čistě získali balon, čímž založili protiútok, který vedl Anderson. Ten ovšem nedokázal obelstít soupeře, natož přesně přihrát.

Radomír Fukala

Branky: 32. S. Milinković-Savić (Radu), 43. de Vrij (Anderson), 85. Immobile (S. Milinković-Savić), 88. Immobile (Nani)

Karty:   24. Lucas Leiva (LAZ) – 25. Praet (SMD), 67. Torreira (SMD)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:4. Fauly: 11:8.
    S. S. Lazio: Strakoša – Cáceres, de Vrij, Radu – Marušić, Parolo (19. J. Lukaku), Lucas Leiva (87. Di Gennaro), S. Milinković-Savić, Lulić (C) – Anderson (79. Nani), Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Basta, Crecco, Wallace, Bastos, F. Caicedo, Luiz Felipe, Jordao, Di Gennaro.

UC Sampdoria: Viviano (C) – Bereszyński, J. Andersen, G. M. Ferrari, Strinić – É. Barreto, Torreira, Praet – G. Ramírez (66. Linetty) – Caprari (53. Kownacki), D. Zapata (60. Quagliarella).
    Náhradníci: Belec, Tozzo – Sala, R. Álvarez, Regini, Linetty, Verre, Silvestre, Quagliarella, Kownacki, Capezzi.

Rozhodčí: Orsato – Di Fiore, Manganelli