Bohemians 1905 – Jihlava 1:0 (kon.) | Jablonec – Brno 3:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 22.04.2018, 11:00 • SK Čechie Uhříněves • Juniorská liga – O umístění • 3. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:59:29)

Je dobojováno! Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a vypracovali si několik slibných příležitostí, prosadil se pouze Záviška. Hra se ve druhé půli vyrovnala, ovšem branku jsme už neviděli. Domácí si tak připisují tři body, Jihlava odjíždí z Prahy bodově na prázdno.

90+3

90+2
    Kouba podběhl balón, následná hlavička hostujícího fotbalisty skončila vysoko nad, víc už se nejspíše nestane.

90+1
    Hosté vybojovali rohový kop na levé straně. Po závaru v pokutovém území ukazuje rozhodčí Vlček na další roh pro Jihlavu.

90
    Pro balón si nyní doběhl Kolář, který už hledá, komu by rozehrál, hlavní sudí bude přidávat dvě minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Vrána si balón předkopl před Petra Nerada, který ho nestíhal. Hostující fotbalista si pomohl faulem a vidí zaslouženou žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jakub Káš, přichází Jan Vetešník.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Matyáš Buneš.

87
    Obrovská příležitost domácích na navýšení skóre! Pražané postupovali dva na jednoho, Bassey posunul na levou stranu, Vrána se ocitl ve stoprocentní příležitosti. Střídající hráč pouze přestřelil branku!

87
    Nerad byl ostře zasažen ve skluzu, jedna z posledních příležitostí pro hosty, kteří budou rozehrávat standardní situaci.

86
    Rozhodčí přerušuje hru na polovině hřiště a píská faul hostujícího týmu. Tohle domácím vyhovuje, závěr utkání se blíží.

85
    Hosté se na pravé straně hřiště dožadovali rohového kopu. Nakonec z toho bude pouze rozehrávka od branky, další práce pro Koubu.

83
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Michal Vrána.

82
    Balón končí v zámezí, rozehrávky se ujme domácí brankář Kouba, který pochopitelně nikam nepospíchá, Pražané stále vedou.

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Ismar Begič, přichází Jan Záviška.

80
    Na jedné straně hřiště si zákrok připsal Kouba, domácí fotbalisty pak na té druhé zastavil praporek čárového, ofsajd!

79
    Rychlý výpad Pražanů po pravé straně, Kolář míč vyrážel před sebe, hosté poté raději odehráli na rohový kop, pátý roh pro domácí.

77
    Jeden z hostujících fotbalistů nyní zakončoval ve skluzu. Kouba si připsal důležitý zákrok, skóre se ani v tomto případě nemění.