Frýdek-Místek – Příbram 2:1 (kon.) | Pardubice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Třinec 0:2 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Sokolov – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Opava – Žižkov 3:0 (kon.)
Ústí n. L. – Vlašim 2:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:1 (1:0)
FK Příbram
Středa 25.04.2018, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:03:51)

Je konec! Frýdek-Místek nakonec překvapivě vyhrál 2:1 nad Příbramí. První velká šance přišla až ve 22. minutě, kterou měl Filip Hlúpik, když si poradil se Slaninkou a poté vystřelil, ovšem jeho rána šla pouze vedle levé tyče. Aktivní hra se nakonec Lipině vyplatila ve 28. minutě, když získala rohový kop, který centroval do vápna Slaninka a přesně našel hlavu Ondřeje Chvějy, který bez výskoku zakončil k levé tyči a poslal Válcovny do vedení. Po této brance hra lehce uvadla a ani jedno mužstvo se nedostalo do větší šance.
    Ve druhé půli se dělo plno zajímavých věcí a hosté mohli už po dvou minutách srovnat, ovšem Soldát zakončil vedle brány. V 58. minutě se Přichystal dostal do úniku, kdy následně ještě posunul míč na Hrušku a ten prostřelil Boháče. O dvě minuty později předvedl Matoušek parádu ve vápně domácích a potom co přešel přes dva hráče zakončil přesně k pravé tyči. V 70. minutě to byl opět Matoušek kdo se dostal do zakončení, ale Mihálek si s jeho pokusem poradil. V 74. minutě mohl srovnat Antwi, ale neprostřelil zeď obránců. O tři minuty později se Varadi ocitl v tutové situaci, ale brankář Boháč ho vychytal. Ke konci měli hosté velký tlak, ale branku už dát nedokázali.

90+5

90+5
    Následně domácí vybojovai i autové vhazování.

90+4
    Nyní Frýdek-Místek vybojoval rohový kop a ve vápně je pouze jeden hráč domácích.

90+3
    Na následný volný kop šel i brankář Boháč, ale i když se hosté dostali do zakončení tak to nebylo moc razantní a míč skončil jen u Mihálka.

90+2
    Trenéři Frýdku-Místku nyní mohou vyletět z kůže, jelikož rozhodčí odpískal další faul. A až nyní rozhodčí nastavuje tři minuty!

90+1
    Ani ten ale nepřinesl žádné nebezpečí, ale u míče jsou stále hosté.

90+1
    Následný volný kop skončil u domácího hráče a Příbram má rohový kop.

90
    Hosté drží míč na svých kopačkách. Následně se ale Slaninka dopustil faulu, který byl podle mnohých fanoušků čistým zákrokem a ti se nyní společně s trenérem Pulpitem rozčilují. Následuje tak volný kop.

89
    Centr z rohu letěl jen na Fukalu, který odhlavičkoval míč do bezpečí. Následný centr odkopl i Přichystal.

89
    Po skluzu Fukaly mají hosté autové vhazování. Následně Antwi vybojoval rohový kop z levé strany.

88
    Následný odkop letěl na Hrušku, který sice vyhrál hlavičku, ale poté se míč dostal opět k hostům.

88
    Nyní přišel faul na Willwébra, který má křeče a potřeboval ošetřit. Ovšem nakonec bude moct pokračovat.

87
    Ovšem poté Slaninka skvělým skluzem vybojoval míč a Frýdek-Místek držel balón cenné vteřinky.

87
    Tandir se provinil faulem v hlavičkovém souboji s Průchou a Příbram jde opět dopředu.

86
    Mihálek si skvěle došel pro příliš dlouhou přihrávku hosté a chytil míč do rukou.

86
    Slaninka jen odkopnul míč a hosté tak budou rozehrávat od své svatyně.

86
    Ovšem následující rohový kop nebyl dobře zahrán a šel pouze do boční sítě frýdecko-místecké brány.

Michal Raška

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 28. Chvěja, 58. Hruška – 60. Matoušek

Karty:   37. Slaninka (FRM), 82. Tandir (FRM) – 54. Průcha (PRI)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:18.
    FK Frýdek-Místek: Mihálek – Fukala, Gáč, Literák (C), Slaninka – Willwéber – Krčula (46. Hruška), Mozol (72. Švrček), Chvěja, Přichystal – Varadi (79. Tandir).
    Náhradníci: Buček – Švrček, Hruška, Bala, Tandir, Macej.

FK Příbram: Boháč – Skácel, Tregler, Kodr, Soldát – Grajciar (C), Květ (46. Slepička) – Hlúpik (63. Antwi), Fantiš, Průcha – Ayong (46. Matoušek).
    Náhradníci: Švenger – Zápotočný, Antwi, Kilián, Slepička, Matoušek, Schwendt.

Rozhodčí: Ondřej Ginzel – Miroslav Fišer, Petr Caletka