Levante – Sevilla 2:1 (kon.)
Levante UD
2:1 (1:1)
Sevilla FC
Pátek 27.04.2018, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 35. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:52:16)

Utkání sledovalo 17 240 diváků.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:9. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 4:15.

Je dobojováno. Domácí ve druhém poločase strhli vedení na svou stranu, když se trefil José Luis Morales. Hosté se snažili o vyrovnání, měli na to několik slibných šancí, ale nakonec se jim to nepodařilo. Domácí si tak do tabulky připisují tři body, hosté naopak odjedou s prázdnou.

90+3

90+3
    Ještě střela hostů, která opět nezamířila mezi tři tyče. Následně bude míč od své branky odkopávat Oier Olazábal a asi to bude poslední dotek míče v tomto utkání, které spěje do svého konce.

90+2
    Další střela hostů, ta zamířila přímo na nohu jednoho z domácích obránců a míč pak letí až za polovinu Sevilly.

90+1
    Kousek před brankou domácích pálil opět Sandro Ramírez, opět to bylo ale pouze vysoko nad branku Levante.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastaveny ještě tři minuty navíc.

89
    Z hloubi vlastní poloviny zakládala Sevilla další útočnou akci, ale znovu Sandro Ramírez zbytečně zbrklým způsobem domácí branku jen překopl.

88
    Dalekonosnou střelu vyslal z levé strany Escudero, míč si sebral domácí brankář a okamžitě ho odkopl daleko od své branky.

87
    Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Sevilla FC).

87
    Bardi obešel obránce hostů a málem se dostal do úniku, ale zastavila ho včas obrana Sevilly. Hosté tak míří do další bleskové akce.

86
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Chema.

85
    Johannes Geis z hranice velkého vápna přestřelil domácí branku, i když se Olazábal po míči natahoval, nakonec nemusel.

84
    Hosté ovšem v obraně předvedli dobrý zákrok a svému brankáři tak pomohli. Nyní jsou už před domácí brankou, kde opět kombinují.

83
    Na polovině Sevilly měli domácí k dispozici autové vhazování a po něm zůstali u míče. Snaží se tak dostat do blízkosti hostujícího brankáře, kterého by mohli zatížit další střelou.

82
    Hosté jsou nastěhováni před brankou domácích a snaží se o srovnání stravu skóre. Nyní střílel zblízka Escudero, ale brankář Levante byl na svém místě.

81
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Pedro López.