Ostrava – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Karviná | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Sokolov | 0:1 (kon.) | | | Třinec – Táborsko | 5:1 (kon.) | | | Vlašim – Pardubice | 3:1 (kon.) |
Liverpool – Stoke | 0:0 (kon.) | | | Burnley – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Leicester | 5:0 (kon.) |
Huddersfield Town – Everton | 0:2 (kon.) | | | Newcastle – West Brom | 0:1 (kon.) | | | Southampton – Bournemouth | 2:1 (kon.) |
Swansea – Chelsea | 0:1 (kon.) |
Espanyol – Las Palmas | 1:1 (kon.) | | | Real Sociedad – Ath. Bilbao | 3:1 (kon.) | | | Real Madrid – Leganés | 2:1 (kon.) |
Villarreal – Celta Vigo | 4:1 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 4:1 (kon.) | | | Hertha – Augsburg | 2:2 (kon.) | | | Freiburg – Kolín nad Rýnem | 3:2 (kon.) |
Schalke – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hamburg | 1:3 (kon.) | | | Leverkusen – Stuttgart | 0:1 (kon.) |
AS Řím – Chievo | 4:1 (kon.) | | | Inter – Juventus | 2:3 (kon.) |
Lyon – Nantes | 2:0 (kon.) | | | Bordeaux – Dijon | 3:1 (kon.) | | | Lille – Méty | 3:1 (kon.) |
Monaco – Amiens | 0:0 (kon.) | | | Štrasburk – Nice | 1:1 (kon.) | | | Troyes – Caen | 3:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Žilina – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Prešov | 4:0 (kon.) |
Michalovce – Senica | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Nitra | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Trnava | 2:1 (kon.) |
Vltavín – Domažlice | 3:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Zápy | 1:3 (kon.) | | | Čížová – Ústí n/O | 0:2 (kon.) |
Dobrovice – Litoměřicko | 2:3 (kon.) |
Petřkovice – Vel. Meziříčí | 3:1 (kon.) | | | Hodonín – Kroměříž | 0:0 (kon.) | | | Hulín – Uničov | 1:4 (kon.) |
Vyškov – Zlínsko | 0:0 (kon.) | | | Mohelnice – Rýmařov | 0:2 (kon.) | | | Líšeň – HFK Olomouc | 3:2 (kon.) |
Uh. Brod – Hlučín | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 2:2 (4:2 po pen.) | | | Opava – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Příbram | 2:1 (kon.) |
Brno – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Karviná – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 1:1 (2:4 po pen.) |
Č. Budějovice – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Slavia | 0:7 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Opava – Mladá Boleslav | 1:1 (1:4 po pen.) | | | Plzeň – Příbram | 7:1 (kon.) |
Brno – Sparta | 0:0 (3:4 po pen.) | | | Karviná – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Slovácko | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Teplice | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Slavia | 1:4 (kon.) |
Inter Bratislava – KFC Komárno | 0:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Skalica | 1:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Šamorín | 0:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 0:0 (kon.) | | | Bardejov – Lok. Košice | 1:3 (kon.) | | | Poprad – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Mouscron – Waregem | 1:2 (kon.) | | | Eupen – Lokeren | 0:2 (kon.) | | | Kortrijk – Lierse | 2:1 (kon.) |
Leuven – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 4:1 (kon.) |
Setúbal – Feirense | 0:2 (kon.) | | | Benfica – Tondela | 2:3 (kon.) | | | Portimonense – Sporting | 1:2 (kon.) |
Austria – Mattersburg | 2:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Linz | 0:2 (kon.) | | | Admira – Wolfsberger | 4:2 (kon.) |
Arsenal Tula – Machačkala | 2:1 (kon.) |
Wisła Pł. – Zagłębie | 1:2 (kon.) | | | Pogoň – Nowy Sącz | 2:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Zabrze | 2:4 (kon.) |
konec
SC Rheindorf Altach
0:2
(0:1)
LASK Linz
90+3
|
Žlutou kartu dostává Dominik Reiter (LASK Linz).
|
|
65
|
Žlutou kartu dostává Yusuf Otubanjo (SC Rheindorf Altach).
|
|
60
|
A ihned dostává Schreiner žlutou kartu, Goiginger se kolěm něj protáhl a hráč Altachu ho sundal k zemi.
|
|
45+1
|
Žlutou kartu dostává Samuel Tetteh (LASK Linz).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává James Holland (LASK Linz).
|
Branky:
15. Ullmann, 46. Michorl
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 21:15.
Rozhodčí: Weinberger – Gruber, Orlet – Altmann
Diváci:
Karty: 60. Schreiner (ALT), 65. Otubanjo (ALT) – 41. Holland (LIN), 45+1. S. Tetteh (LIN), 90+3. Reiter (LIN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 21:15.
SC Rheindorf Altach:
Lukse – Lienhart, Netzer (C), Zech, Schreiner – Gebauer, Oum Gouet (77. Cheukoua), Müller, Meilinger – Salomon (46. Grbic) – Aigner (46. Otubanjo).
Náhradníci: Ozegovic – Tartarotti, Grbic, Nutz, Akyıldız, Otubanjo, Cheukoua.
Trenér:
LASK Linz: Pervan (C) – Ramsebner, Trauner, Pogatetz – Ranftl, Holland, Michorl, Ullmann – Goiginger (73. Rep), Santos Sa (88. Reiter) – S. Tetteh (66. Gartler).
Náhradníci: Schmid – Gartler, Luckeneder, Celic, Alan, Rep, Reiter.
Trenér:
Náhradníci: Ozegovic – Tartarotti, Grbic, Nutz, Akyıldız, Otubanjo, Cheukoua.
Trenér:
LASK Linz: Pervan (C) – Ramsebner, Trauner, Pogatetz – Ranftl, Holland, Michorl, Ullmann – Goiginger (73. Rep), Santos Sa (88. Reiter) – S. Tetteh (66. Gartler).
Náhradníci: Schmid – Gartler, Luckeneder, Celic, Alan, Rep, Reiter.
Trenér:
Rozhodčí: Weinberger – Gruber, Orlet – Altmann
Diváci:
Lumír Mistr