Rio Ave – Chaves 2:1 (kon.) | Boavista – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Marítimo – Porto 0:1 (kon.)
Belenenses – Braga 0:1 (kon.)
Boavista FC
1:0 (0:0)
FC Paços Ferreira
Neděle 29.04.2018, 17:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (18:54:45)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:18.

Je dobojováno! Boavista po nezáživné první půli přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a po změně stran byla jasně lepším týmem. Ze své převahy vytěžila vedoucí a jedinou branku v třiaosmdesáté minuty, kdy se zblízka prosadil Renato Santos a zařídil svému týmu ukončení čekání na vítězství. Boavista se posunula na sedmou místu, naopak Ferreira zůstává těsně nad hranicí sestupu.

90+4

90+3
    Carraça trochu zdržoval při autovém vhazování a ve třetí nastavené minutě vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Boavista výborně navázala na vedoucí branku a v předchozích minutách prakticky nepustila svého soupeře k míči.

90+1
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Renato Santos, přichází Aymen Tahar.

90
    Nad rámec základní hrací doby jsou přidány další čtyři minuty.

88
    Po ošetření domácího gólmana se znovu hraje. Vynechaný čas se stoprocentně přenese do nastavení.

86
    Okamžitá odpověď Ferreiry se konat nemůže. Domácí jsou v držení míče a navíc se bude ošetřovat Vágner, který zůstal klečet před vlastní šestnáctkou.

85
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Gian Martins, přichází Bruno Moreira.
    83. Renato SANTOS - 1:0

83
    Boavista právě vstřelila branku!
    Domácí se na konci třiaosmdesáté minuty dostávají do vedení a výrazně se přiblížili tříbodovému zisku! Kuca po rychlém přechodu přes střed hřiště roztáhl hru doleva k Njiemu. Ten mu míč vrátil a po finální přihrávce skrz Defendiho a jeho pravou tyčkou se z bezprostřední blízkosti prosadil RENATO SANTOS.

81
    Až nyní si může domácí jedenáctka definitivně oddechnout, Joao Talocha dobíhal balón a přitom byl zezadu faulován Leitem.

80
    Další série zmatků před domácí brankou skončila až resolutním odkopem Idrise Mandianga. Akce Paçosu ještě pokračuje.

78
    Po ubráněném rohu poslal João Góis do vápna dlouhatánský aut, po kterém jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval, nicméně Vágner schoval balón do své náruče.

77
    Následovala standardní situace rozehraná na Miguela Vieiru. Kapitán Ferreiry se zády brance neprosadil, ovšem po zásahu Robsona se bude konat roh.

76
    Hodně viditelný Yusupha Njie je po změně stran velice aktivní. To teď ale bylo na škodu, když za skluz na Góise dostal napomenutí žlutou kartou.

75
    Domácí tým má v posledních minutách mnohem více ze hry a drží Paços u Defendiho brány. Na vstřelení rozhodujícího týmu mají ještě čtvrthodinu.