Crotone – Sassuolo 4:1 (kon.) | Atalanta BC – Janov 3:1 (kon.) | Bologna – AC Milán 1:2 (kon.)
Hellas Verona – Spal 1:3 (kon.) | Benevento – Udinese 3:3 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 4:1 (kon.)
Fiorentina – Neapol 3:0 (kon.) | Turín – Lazio 0:1 (kon.)

Bologna právě vstřelila branku!
    Je sníženo a domácí celek se konečně dočkává regulérní branky! Simone Verdi nacentroval z pravé strany do šestnáctky na hlavu volného SEBASTIENA DE MAIA, jenž míč poslal k levé tyčce a dal domácím naději.
    45+1. Giacomo BONAVENTURA - 0:2

45+1
    AC Milán právě vstřelil branku!
    V první nastavené minutě z celkových pěti v prvním poločase vidíme druhou branku Milána. Domácí kombinovali, ale v předbrankovém prostoru osudně chybovali. GIACOMO BONAVENTURA se ujal míče, ve vápně udělal kličku a svižnou střelou k levé tyčce navýšil vedení svého celku na 2:0.
    34. Hakan ÇALHANOĞLU - 0:1

34
    Tak to byla parádní akce milánského AC! Centr do šestnáctky našel volného Kessiého, jenž zpracoval míč pro Cutroneho. Ten následně přiťukl míč na kopačky HAKANA ÇALHANOĞLUA, jenž dělovkou k levé tyčce otevřel skóre. Parádní trefa.

David Panuška

Branky: 74. De Maio (Verdi) – 34. Çalhanoğlu (Cutrone), 45+1. Bonaventura (Çalhanoğlu)

Karty:   52. Masina (BLG) – 23. Locatelli (ACM)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:12.
    Bologna FC: Mirante – M'Baye, De Maio, G. González (58. S. Romagnoli), Masina (82. Ch. Keita) – Á. Nagy (52. Avenatti), Pulgar, A. Poli – Verdi, Palacio, Orsolini.
    Náhradníci: Ravaglia, A. Da Costa – Di Francesco, Džemaili, Krafth, Krejčí, Crisetig, Ch. Keita, Torosidis, Falletti, S. Romagnoli, Avenatti.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Bonucci, C. Zapata, Ricardo Rodríguez – Kessié, Locatelli, Bonaventura (84. Montolivo) – Cutrone (80. N. Kalinić), Suso, Çalhanoğlu (76. Borini).
    Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Antonelli, Torrasi, N. Kalinić, Musacchio, Borini, G. Gómez, André Silva, Montolivo, Abate.