Crotone – Sassuolo 4:1 (kon.) | Atalanta BC – Janov 3:1 (kon.) | Bologna – AC Milán 1:2 (kon.)
Hellas Verona – Spal 1:3 (kon.) | Benevento – Udinese 3:3 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 4:1 (kon.)
Fiorentina – Neapol 3:0 (kon.) | Turín – Lazio 0:1 (kon.)
Benevento Calcio
3:3 (1:1)
Udinese Calcio
Neděle 29.04.2018, 15:00 • Stadio Ciro Vigorito, Benevento • Italská Serie A • 35. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (17:03:54)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:19.

Je dobojováno! Máme za sebou velmi zajímavé utkání, které dohromady nabídlo šest branek. Dvě z nich přišly na svět ještě v první půli, kdy na vedoucí gól Widmera odpověděl Viola. Po změně stran se nechal vyloučit domácí Cataldi, ale jeho kolegové i tak dokázali z penalty stav otočit. Radost Beneventa ale trvala jen pár sekund, hned z následné akce vyrovnal Lasagna, jenž o minutu později přesunul náskok na stranu Udinese. Ani to ale ještě nebylo vše, neboť v devadesáté minutě z hlavičky udeřil Sagna a upravil skóre na konečných 3:3.

90+6

90+5
    A jelikož se neujala ani Fofanova střela z dálky tak všechno směřuje k tomu, že tento duel skončí remízou.

90+4
    Podobně dopadla také hostující snaha, centrovaný balón si u vlastní branky pohlídal Brignoli.

90+3
    Náznak domácího úniku ztroskotal na nepřesné finální přihrávce, jež byla příliš dlouhá a doplachtila až ke gólmanovi Udinese.

90+2
    Tento duel ještě ani zdaleka nekončí, rozhodčí se jej rozhodli nastavit o dalších pět minut!

90+1
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Enrico Brignola, přichází Bright Gyamfi.
    90. Bacary SAGNA - 3:3

90
    Benevento právě vstřelilo branku!
    No to jsou věci, domácí se v deseti oklepali z dvou inkasovaných branek a v devadesáté minutě srovnali na 3:3! Hrdinou Beneventa se stává veterán BACARY SAGNA, který se odvážil jít do hlavičky proti nízko letícímu míči a centr zleva přesměroval za Bizzarriho záda.

89
    Až v této chvíli se domácí dostali na útočnou polovinu. Centr z levé strany odehrál Samir do zámezí a pokračovat se bude rohovým kopem.

87
    Následný rohový kop Benevento ubránilo, jenže ze sevření se definitivně nedostalo. Hosté aktivně napadají u soupeřova vápna.

86
    Fofana získal míč u půlící čáry a po krátkém sprintu přihrál de Paulovi. Ten zkusil štěstí z dvaceti metrů, jenomže tečovaná střela prosvištěla kolem krajní tyče do autu.

85
    Udinese se rozhodlo krapet zklidnit hru a podržet míč v bezpečné vzdálenosti od obou branek. Hosté jsou pod novým koučem velmi blízko ukončení série porážek.

83
    Nově příchozí Perica se ihned dostal do velmi zajímavé šance. Po centru k vzdálenější tyči ale netrkl hlavou tak, aby šel míč do brány.

82
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Stipe Perica.

81
    Benevento se v deseti dostalo do vedení, ale dvěma slepenými inkasovanými góly se zase ocitlo v nesnázích, domácí fotbalisté jsou psychicky dole a nemají moc času na další odpověď.
    79. Kevin LASAGNA - 2:3

Michal Břuchanský

Branky: 23. Viola (Venuti), 76. Coda (pen.), 90. Sagna (Viola) – 13. Widmer (Balić), 78. Lasagna (de Paul), 79. Lasagna

Karty:   12. Venuti (BNT), 26. Cataldi (BNT), 66. Brignola (BNT) – 48. Behrami (UDI), 64. Balić (UDI), 75. Gi. Pezzella (UDI)   57. Cataldi (BNT)

Benevento Calcio: Brignoli – Sagna, Djimsiti, Tosca, Venuti – Cataldi, Sandro (C), Viola – Brignola (90+1. Gyamfi), Iemmello (58. Parigini), Djuričić (35. Coda).
    Náhradníci: Puggioni – Billong, Coda, Del Pinto, Gyamfi, Letizia, Parigini, Rutjens, Sanogo, Sparandeo, Volpicelli.

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo (C), Samir – Widmer (77. F. Zampano), Fofana, Behrami, Barák (46. de Paul), Gi. Pezzella – Balić, Lasagna (82. Perica).
    Náhradníci: Borsellini, Scuffet – Adnan, de Paul, Hallfredsson, Ingelsson, Maxi López, Nuytinck, Perica, Pontisso, F. Zampano.

Rozhodčí: Maresca – Tegoni, Peretti