Ufa – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Dynamo – Kazaň 0:0 (kon.) | Groznyj – Ural 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Lok. Moskva 2:0 (kon.)
FK Krasnodar
2:0 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Pondělí 30.04.2018, 18:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 28. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:52:39)

Sledovali jsme utkání mezi Krasnodarem a Loko Moskva, které končí výhrou domácího celku 2:0, když oba góly zařídil Smolov, který odkládá mistrovské oslavy hostujícího Lokomotivu. Samotný Krasnodar se posouvá na čtvrté místo před Zenit Petrohrad. V posledních dvou kolech ruské ligy se tak máme na co těšit.

90+4

90+3
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Andrei Ivan.

90+2
    Sinicyn si připisuje rutinní zákrok proti pokusu Igora Denisova z hranice vápna.

90+1
    Domácí býci opět kvalitně ubránili hostující nájezdníky z hlavního města.

90
    Rozhodčí Vilkov se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    V pokutovém území domácích leží Andreas Granqvist, kterého nejspíš postihly křeče.

88
    Krasnodar se opět výborně ubránil. Výhra s čistým kontem je blízko.

87
    Maciej Rybus se vydal na útočný výlet, přihrál na Fernandese, který přihrál na hlavu Antona Mirančuka, jenže ten ve slibné pozici opět selhal.

86
    Loko Moskva se snaží ještě s výsledkem něco udělat, jenže nejspíš jsou hodně nervózní, proto se jim dnes nedaří podle představ.

85
    Fjodor Smolov běžel do dalšího brejku, nicméně jeho střela jde hodně mimo bránu.

84
    Krasnodar se výhrou dotáhne na čtvrtý Zenit Petrohrad. V posledních dvou kolech ruské ligy tak je o zábavu postaráno.

83
    Pavel Mamajev si rád hraje s míčem. To se nelíbilo Farfánovi, který ho fauluje.

82
    Manuel Fernandes krásně přihrál do druhé vlny na Denisova, jenže ten ve stoprocentní situaci naprosto selhal, když přestřelil bránu Sinicyna.

81
    Posledních deset minut utkání a domácí vedou 2:0 díky Smolovovi, který byl po zásluze odměněn.