Vel. Meziříčí – Hodonín 4:2 (kon.) | HFK Olomouc – Hulín 0:4 (kon.) | Zlínsko – Val. Meziříčí 1:2 (kon.)
Kroměříž – Líšeň 3:4 (kon.) | Prostějov – Petřkovice 3:1 (kon.) | Hlučín – Mohelnice 1:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:4 (0:1)
SK Spartak Hulín
Pátek 04.05.2018, 17:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

82
    Žlutou kartu dostává Vyskočil (SK Spartak Hulín).

82
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Dabić, přichází Krumpolc.

82
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Pospíšil.

76
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Voleský, přichází Bořil.

76
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Michálek.

72
    Hulín právě vstřelil branku!
    A to se mu také daří, jelikož už je to o tři branky! K tomu není, co dodat. Domácí nenavázali na výkon z prvního poločasu a jsou jasně horším týmem. Čtvrtou branku vstřelil MARTIN MALENOVSKÝ.

69
    Toto už je pro domácí velmi špatná situace! Spartak ukazuje, že je kvalitnějším týmem a střílí již třetí branku v dnešním utkání. Prosadil se JIŘÍ OULEHLA.

70
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Antl, přichází Spurný.

60
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Rožek, přichází Minář.

53
    Spartak měl velký tlak poslední dvě minutky a dokázal toho znovu využít! Po rohovém kopu se hosté opět octli ve velmi dobré pozici, kterou také využili zásluhou ERIKA HRADILA.

53
    O něco je možná nebezpečnější Hulín! Ten si teď připsal velmi nebezpečnou střelu, proti které musel Kubica vytáhl velmi dobrý zákrok, po kterém budou hosté zahrávat další roh.

36
    První střela na bránu v podání Spartaku konči první brankou utkání! Olomouc má sice míč více na svých kopačkách, přesto prohrává. Do míče se opřel MICHAL VYSKOČIL, a ten skončil až v síti.