Stoke – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Bournemouth – Swansea 1:0 (kon.) | Leicester – West Ham 0:2 (kon.)
Watford – Newcastle 2:1 (kon.) | West Brom – Tottenham 1:0 (kon.) | Everton – Southampton 1:1 (kon.)
Stoke City
1:2 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 05.05.2018, 13:30 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 37. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:45:53)

Utkání sledovalo 29 687 diváků.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:10. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:12.
    Crystal Palace je prvním týmem od sezóny 1899/1900, který dokázal udržet nejvyšší soutěž přes sedm úvodních porážek v ročníku

Utkání je u konce a ve Stoke dnes bude panovat chmurná nálada. Domácí nedokázali udržet vedení z první půle a po přestávce naopak dvakrát inkasovali. V 68. minutě srovnal umístěnou střelou James McCarthy a v 86. minutě potvrdil sestup Stoke do Championship Patrick van Aanholt. Stoke tak nejvyšší soutěž opouští a příští sezónu je budou čekat tvrdé souboje o návrat. Naopak Crystal Palace je prvním týmem od sezóny 1899/1900, který se dokázal zachránit i přes sedm porážek v řadě na začátku ročníku.

90+6

90+5
    Butland pošle dopředu ještě jeden dlouhý nákop.

90+4
    Domácí se pokouší o nemožné, Shawcross ale mířil nad.

90+3
    Benteke dostal od Loftuse-Cheeka přihrávku za obranu, prvně jmenovaný se pak sice vyhnul ofsajdu, utopil se ovšem v kličkách a nevystřelil.

90+2
    Hosté už nikam nepospíchají, nyní drží míč na vlastní polovině.

90+1
    Do útoku se hnal Benteke, Bauer jej čistým míčem zastavil a uklidil míč na roh.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.

89
    Žlutu kartu za faul na Loftus-Cheeka dostal domácí Xherdan Shaqiri.

88
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Jeff Schlupp.

87
    Sestup Stoke nabírá opravdu reálné obrysy, domácí zažívají poslední minuty v Premier League.
    86. Patrick van Aanholt - 1:2

86
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Noční můra pro Stoje je tady. Domácí už fungovali s pootevřenou obranou, navíc Shawcross nechtěně sklepl přihrávku na PATRICKA VAN AANHOLTA, který se tak dostal do sóla, a to zakončil nasazením jesliček brankáři Butlandovi – 1:2.

86
    Po rozehrání upadl v pokutovém území Allen, rozhodčí však byl v dobrém postavení a viděl, že se o faul nejednalo.