Písek – Čížová 3:0 (kon.) | Chrudim – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vyšehrad 1:0 (kon.)
Litoměřicko – Jirny 2:1 (kon.) | Domažlice – Benešov 4:6 (kon.) | Ústí n/O – Vltavín 0:2 (kon.)
FC Písek
3:0 (2:0)
Sokol Čížová
Sobota 05.05.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 26. kolo

Dnešní jihočeské derby je u konce a spokojenější jsou písečtí fotbalisté, kteří získávají všechny tři body, po zasloužené výhře 3:0. Písečtí již v první půli ukázali, kdo je favoritem duelu a Řezáč dvěma góly poslal domácí do vedení. Písečtí své soupeře pouštěli do šancí jen ojediněle a není divu, že Hajdušek dnes udržel čisté konto. Výhru domácích pak v závěru potvrdil krásnou trefou Blažek. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:14:29)

90+1
    Hlavní sudí nastavil stejně jako v první půli jen několik málo vteřin. Konec zápasu.

89
    Domácí ještě jednou střídají. Dušana Pince na trávníku nahradí Martin Voráček.

88
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí definitivně potvrzují své dnešní vítězství. FILIP BLAŽEK se prezentoval krásnou mířenou střelou, která zapadla přesně k pravé tyči. Kratochvíl se po balónu natahoval marně – 3:0.

86
    Změna v domácí sestavě. Na poslední minuty se do utkání zapojí Miroslav Grobár, který vystřídá Jakuba Helda.

85
    Froněk přihrával na střed hřiště Blažkovi, jehož zakončení minulo levou tyč.

83
    Utkání se blíží ke konci a troufám si tvrdit, že všechny body dnes zůstanou v královském městě.

81
    Ze hřiště odchází Filip Řezáč, opačným směrem zamíří Filip Blažek.

80
    Rendlova hlavička minula pravou tyč. Domácí chystají další střídání.

79
    Novák zastavil hrozbu a odehrál míč na rohový kop.

77
    Froňkovo rozehrání od rohového praporku neznamenalo pro hostující bránu žádné nebezpečí.

76
    Po delší době velká šance. Kočí nebezpečně vystřelil z hranice velkého vápna a míč se otřel o horní tyč!

74
    Kratochvíl vyběhnutím zastavil hrozící nebezpečí soupeře.

71
    Ze hry odchází Václav Milec, do utkání se zapojí Aleš Kočí.

70
    Utkání by jistě ke zdramatizování prospělo skórování Čížové, jejich hráči však tvrdě naráží na defenzívu Písku, která soupeři prakticky nic nedovoluje...

68
    Změna v domácím týmu. Pro dnešek má odpracováno Martin Held, kterého vystřídá Václav Hrachovec.

66
    Rohový kop Písku skončil nepřesnou střelou. Kratochvíl důrazně napomíná své spoluhráče, že nechali soupeři příliš mnoho prostoru.