Písek – Poruba 22:21 (kon.) | Zlín – Hodonín 28:26 (kon.) | Slavia – Veselí n/M 23:18 (kon.)
Prešov – Šaľa 29:39 (kon.) | Bánovce – Michalovce 16:36 (kon.)
Handball PSG Zlín
28:26 (13:14)
HK Hodonín
Sobota 05.05.2018, 15:00MOL liga žen • Play-out

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších online přenosů na počtenou. (16:24:10)

HC Zlín – HK Hodonín 28:26 (13:14)

Nejvíce branek: Nygrýnová 8, Hradilová 7/3, Ševčíková 6/1 – Patrnčiaková 9/4, Tóthová 7, Pospíšilová 5.
    Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
    Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/4.
    Vyloučení: 3:6.

Je dobojováno. Hodonín si v první půle odnesl jednobrankový náskok, který hned v úvodu druhé části dokázal navýšit až na tříbrankový rozdíl. Jenže domácí se i díky vyloučením hostů a především své zlepšené obraně dokázali vrátit do zápasu a skóre zvrátit ve svůj prospěch. Hodonínu nepomohl ani tradičně velký střelecký příspěvek Patrnčiakové a nakonec Zlínu podlehl 28:26. Domácí házenkářky tak po tomto výsledku mohou definitivně slavit záchranu v MOL lize.

Konec zápasu. (28:26)

60
    Zlín tento duel již dohraje v útoku a odnese si z tohoto duelu vítězství. (28:26)

60
    Zlín se velmi dobře brání v posledních okamžicích. Hodonín na domácí nemůže najít recept a i nyní se odhodlal k dalekonosné střele, která však gólem neskončila. (28:26)

59
    Tu ovšem Hradilová nedává. Hostující gólmanka předvedla parádní zákrok levou nohou. (28:26)

59
    Jenže přichází sedmička pro domácí. (28:26)
    59
    Po předchozím góle Baumbachové se z dálky prosazuje Kalinová, která ještě dává naději do svých řad. (28:26)
    59
    Gól vstřelil tým HC Zlín (Adéla Baumbachová). (28:25)

58
    Hodonín vzápětí branku z devíti metrů přestřelil a domácí mohou přidat dost možná klíčový gól. (27:25)

58
    Domácí poté mohly zvýšit svůj náskok, avšak v rychlém kontru byly čistě zastaveny. (27:25)
    57
    Na Nygrýnovou je spolehnutí, zejména ve druhé půli a po jejím dalším průniku vede Zlín o dvě branky. (27:25)

57
    Patrnčiaková se tentokrát vžila do role nahrávačky, ale po jejím vybídnutí se další gól z pravého křídla nekonal. (26:25)
    56
    Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková). (26:25)
    55
    Tu si vzala na starost Annamária Patrnčiaková, která dnes táhne svůj tým. (25:25)

55
    Jenže vzápětí přichází faul a sedmička v podání Hodonína. (25:24)
    55
    Nygrýnová byla znovu důrazná v souboji a z osmi metrů ranou na zadní tyč posílá Zlín po delší době do vedení. (25:24)