Převýšov – Brozany 3:1 (kon.) | Nymburk – Štěchovice 1:4 (kon.) | Zápy – Benátky n/J 2:0 (kon.)
SK Zápy
2:0 (2:0)
SK Benátky nad Jizerou
Neděle 06.05.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 26. kolo

Deset vteřin před vypršením devadesáti minut hlavní rozhodčí Zadinová odpískala konec tohoto zápasu. Ve druhém poločase jsme již branku neviděli, přesto nezbývá než podotknout, že domácí vyhráli zaslouženě. Mírná pachuť v ústech však z tohoto zápasu u hostů určitě zůstane. (18:46:26)

90

90
    V pokutovém území lízl hlavou míč Macek, ten ale směřoval těsně vedle!

90
    Borovička fauloval na polovině hřiště Macka, je pískáno.

89
    Hosté naposledy střídají. Odchází Stanislav Mařík, nastupuje Damián Farkaš.

88
    Míč se před pokutovým územím odrazil k Mackovi, který parádní střelou orazítkoval břevno!

87
    Skuhravý fauloval poblíž pokutového území na útočné polovině. I tato akce hostujícího týmu tak velice brzy skončila.

86
    Domácí opět střídají. Josefa Eliáše nahrazuje Michal Štěpánek.

85
    Míč šel proti noze Pávkovi, který zakončoval z uctivé vzdálenosti. Benáteckou bránu ale minul.

84
    Domácí drží zápas pevně ve svých rukou, hosté nekladou přílišný odpor. Nyní navíc faulovali přibližně u poloviny hřiště, čímž mohou domácí nastřádat nějaké vteřinky.

82
    Střídají také domácí, kdy Petra Putze nahradil David Zoubek.

81
    Hosté znovu střídají. Odchází Jan Knobloch, nastupuje Jakub Sudek.

81
    Na centr z pravé strany naskakoval domácí Eliáš, nemířil ale přesně.

80
    Domácí střídají. Místo Karla Pitáka jde hrát Milan Macek.

77
    Po pěkné kombinaci zakončoval Synek z ostrého úhlu, Frydrych byl ale u své bližší tyče včas.

75
    Zörkler prostrčil míč na Synka, který přízemním centrem hledal před brankou Knoblocha, brankář Frydrych byl ale u míče o malý chloupek dříve.

74
    Domácí poprvé střídají. Místo Vojtěcha Hrona jde na plac Michal Pávek.

73
    Hosté se nacházeli v dalším ofsajdu.

72
    Zörkler se provinil útočným faulem vůči Novákovi, je pískáno.

Ondřej Nejedlo

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 12. Novák (pen.), 27. Novák (pen.)

Karty:   50. Duben (ZAP) – 11. Hošťálek (BEN), 26. Skuhravý (BEN)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:19.
    SK Zápy: Frydrych – Novák, Růžek, Duben, Jablonský – Hron (74. Pávek), Jelínek, Eliáš (86. Štěpánek), Svoboda – Putz (82. Zoubek), Piták (80. Macek).
    Náhradníci: Pávek, Zoubek, Štěpánek, Macek, I. Doležal

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Borovička, Skuhravý, Hošťálek, Horák – Kocourek (70. Tvrzník), Munzar (46. Šimeček), Knobloch (81. Sudek), Bulíř (59. Zörkler) – Mařík (89. Farkaš), Synek.
    Náhradníci: Sudek, Šimeček, Tvrzník, Farkaš, Zörkler, Levíček

Rozhodčí: Zadinová – Matoušek, Vnuk