Club Brugge – Anderlecht 1:2 (kon.) | Standard – Genk 5:0 (kon.) | Beerschot – Oostende 0:2 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
0:2 (0:0)
KV Oostende
Neděle 06.05.2018, 20:00Belgická liga • O Evropskou ligu

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:56:09)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 8:6.

Je dobojováno! Oostende dokázalo na půdě Wilrijku zvítězit 2:0! Po bezbrankové první půli hosté převzali po změně stran iniciativu a rozhodli o svém triumfu! Po hodině hry otevřel skóre dnešního utkání vlastní brankou domácí stoper Denis Pryčyněnko! Oostende od té doby kontrolovalo průběh hry a dvacet minut před koncem přidal druhou branku Joseph Akpala!

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Denis Pryčyněnko při obranném zákroku na malém vápně málem ohrozil svého brankáře. Naštěstí pro něj se míč odrazil mimo tři tyče.

89
    Duel se už pouze dohrává. Defenzíva Oostende hraje s naprostým přehledem a nepouští hráče Wilrijku na dostřel.

88
    Tom van Hyfte na polovině Oostende ostrým skluzem zajel do jednoho ze soupeřů. Ramin Rezaeian po jeho zákroku zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu.

87
    Tom van Hyfte odcentroval na malé vápno, kam spěchali hned dva hlavičkáři v modrém dresu, jenže ani jeden z nich na vysoký centr nedosáhl.

86
    Alexander Maes si řekl o přihrávku na levé křídlo hrací plochy. Místo zpracování se ale nechal zatlačit k postranní čáře, kde o míč přišel.

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Joseph Akpala, přichází Richairo Živković.

84
    Exekuce přímého kopu se ujal Tom van Hyfte, který vypálil pravou placírkou, ale jeho technický projektil proletěl vysoko nad břevnem.

83
    Domácí se v posledních minutách derou do pokutového území. Guillaume Francois se na jeho hranici nechal faulovat.

82
    Beerschot zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Alexander Maes, jehož centr schoval hostující brankář do rukavic.

81
    Guillaume Francois potáhl míč na hranici pokutového území, odkud se pokusil zakončit, ale jeho rána skončila vysoko nad břevnem.

80
    Jan van den Bergh zpracoval dlouhý nákop na polovinu domácího celku. Zadák Beerschotu získal míč a bez větších problémů dokázal rozehrát se spoluhráči.

79
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Robbie D'Haese.