Dukla Praha – Plzeň 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 5:3 (kon.) | Jihlava – Jablonec 6:2 (kon.)
FK Dukla Praha
4:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 06.05.2018, 10:15 • SK Kazín • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům. Juniorská liga vstoupila do své druhé části, začaly nadstavbové skupiny, na programu je šesté kolo. V části poražených na sebe narazí FK Dukla Praha a FC Viktoria Plzeň.

Pražská Dukla je zatím na šesté pozici, dvakrát vyhrála, připsala si také dvě porážky, na svém kontě má šest bodů, skóre 8:8. Bude to už čtvrtý zápas domácích fotbalistů na svém hřišti, venku hráli Pražané pouze jednou, v Jihlavě zvítězili. Na druhé straně Plzeň, která je na tom o něco málo hůře. Hosté mají bodů pět, skóre 8:7, jsou osmí a jedinou výhru zaznamenali proti Slavii. Naposledy hrála Plzeň v Českých Budějovicích, utkání skončilo nerozhodně. Kurzy sázkových kanceláří hledají favorita těžko, jsou velmi vyrovnané.

Oba celky na sebe v rámci základní části narazily hned dvakrát a pokaždé se radoval domácí tým, který v obou případech zvítězil shodně 4:1. Když se podíváme na vzájemné zápasy z posledních let, vždy padá spousta branek! Utkání bude jako hlavní řídit pan Tomáš Klíma. Na čarách mu budou pomáhat pánové Milan Flimmel a Zdeněk Koval.

FK Dukla Praha: Czehowsky – Burget, Lauko, Greš, Dancák, Zubašivskij, Kolman, Král, Šimek (C), Petryk, Neca
    Náhradníci: Vyleta, Lohoyda, Barták, Kaník, Janda

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Suchý, Čihák, Pihrt, Pek J., Kadar, Holík, Ryška, Pavlík, Pek O., Arzberger
    Náhradníci: Řezáč, Selnar, Hranáč, Valeš

Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Koval.

1

2
    Domácí fotbalisté se postarali o první útočnou akci dnešního utkání. Dostali se dokonce i do zakončení, Sváček si připisuje první zákrok.

3
    Na druhé straně se k velkému vápnu soupeře dostali i fotbalisté Plzně, ti však o balón přišli a musí se rychle vracet.

4
    Zatím se hraje opravdu otevřený fotbal z obou stran, jedna útočná akce střídá tu druhou, vhazovat budou na vlastní polovině hosté.

6
    Hosté dlouze kombinovali před pokutovým územím, poté se s míčem dostali do zámezí, odkopávat bude Czehowsky.

7
    Pražané to zkoušeli po pravé straně, jejich akce nakonec žádné nebezpečí pro hostující branku nepřinesla, dopředu už míří zase Plzeň.

8
    Útočný výpad po pravé straně, poté centr. Balón nakonec končí za domácí brankou, další práce pro gólmana Czehowskyho.

9
    Zahrozili také domácí, kteří zakončovali zpoza velkého vápna. Brankář Sváček si připisuje druhý úspěšný zákrok v zápase!

10
    Pro míč si nyní vyběhl gólman Czehowsky, který ihned rozehrál svým spoluhráčům. Domácí to zkouší z pravé strany.

11
    Úvodní desetiminutovka tohoto duelu je za námi, jeden z domácích fotbalistů si teď na polovině hřiště pomohl útočným faulem.

12
    Plzeň se radovala ze vstřelené branky! Ta však nakonec není uznána, rozehrávat budou domácí fotbalisté z vlastního vápna!

14
    Hosté teď dlouho drželi míč na vlastní polovině, poté šli rychle dopředu. Czehowsky si také připisuje svůj úvodní zákrok!

15
    Pražané kombinovali na útočné polovině, vzápětí vybojovali autové vhazování poblíž rohového praporku.

16
    Domácí fotbalisté ztratili míč na polovině hřiště. Plzeň však u balónu také dlouho nezůstala, sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách.

17
    To je už třetí úspěšný zákrok Sváčka v dosavadním průběhu. Domácí i nadále zůstávají u balónu a pokračují v útočné akci.

18
    Celou akci zastavuje hlavní rozhodčí Klíma. Ten pískal útočný faul Dukly, rozehrávat budou z vlastní poloviny hřiště hosté.

19
    Na pravé straně hřiště tým z hlavního města vybojoval vůbec první rohový kop tohoto utkání, opět musel zasahovat Sváček!

21
    Je za námi dvacet minut hry, na první branku stále čekáme. Hodně práce má brankář Sváček, který zasahoval už čtyřikrát.

22
    Tentokráte se Pražané k zakončení nedostali, balón skončil v zámezí a bylo to od jednoho z domácích hráčů, odkopávat bude hostující brankář.

23
    Hodně dlouhá kombinace plzeňských fotbalistů na vlastní polovině. Hosté poté o balón přišli, vhazovat bude jejich soupeř.

24
    V posledních minutách se hraje především ve středu hřiště, oba celky se do zakončení téměř nedostávají, na první branku i nadále čekáme.

26
    K míči se nyní dostala pražská Dukla, i ona dlouze kombinuje poblíž vlastního pokutového území.

27
    Rozhodčí Klíma přerušuje hru, na zemi zůstává ležet jeden z hostujících fotbalistů, po kratší pauze budou vhazovat domácí.

28
    Už se zase hraje, domácí to zkoušeli středem hřiště. O balón ale přišli a musí se rychle vracet zpět, hosté útočí po levé straně.

30
    Přenesení hry na pravou stranu, poté hra u rohového praporku. Celá situace končí lépe pro domácí, odkopávat bude Czehowsky.

31
    Úvodní třetina dnešního zápase je za námi, tempo hry se v posledních minutách hodně zklidnilo a brankáři jsou téměř bez práce.

32
    Dlouhá kombinace hostů před velkým vápnem protivníka. Na druhé straně se do kontru dostávali Pražané, zastavil je útočný faul.

33
    Dvě autová vhazování hostujících hráčů během krátké chvíle na útočné polovině hřiště. Zahraje si také brankář Sváček.

35
    Útočná akce hostujících fotbalistů na levé straně. Rohový kop z toho v tuto chvíli nebude, Plzeň bude znovu vhazovat.

36
    Západočeši mají v posledních minutách navrch a jsou aktivnější. Po delší době musel zasahovat Czehowsky, pro kterého to byl druhý zákrok.

37
    Závěr prvního poločasu se blíží. Hosté na levé straně hřiště vybojoval svůj první rohový kop, v této statistice srovnali.

38
    Domácí se ubránili, Plzeň však v útočné akci pokračovala. Zastavil je rozhodčí Klíma, který pískal faul, rozehrávat bude Dukla.

39
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté byli v posledních minutách rozhodně nebezpečnějším týmem, přesto jsou to Pražané, kteří jdou do vedení! Prosadil se ROBERT KRÁL!

41
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, uvidíme, jak na inkasovanou branku zareagují hostující fotbalisté.

42
    Na zemi zůstal ležet jeden z plzeňských hráčů. Ten se po chvíli zvedl, hra může zase pokračovat, vhazovat budou domácí.

43
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat! Hosté velmi brzy srovnávají skóre, postaral se o to TOMÁŠ ARZBERGER!

45
    Hosté drží balón na polovině hřiště a kombinují. Víc už se pravděpodobně v prvním poločase nestane.

45+1

46

47
    Fotbalisté Plzně se v úvodu druhého poločasu dostali s míčem do zámezí, vhazovat na polovině hřiště bude jejich soupeř.

48
    Domácí se dostali do zakončení, které směřovalo vedle branky. Vůbec první střela Dukly, po které nemusel zasahovat Sváček.

50
    Rozhodčí viděl faul plzeňského fotbalisty. Následně přerušil hru, následovat bude zajímavá standardní situace pro domácí.

51
    Ti se následně dostali znovu do zakončení. Střela i v tomto případě mířila vedle branky a Sváček zasahovat nemusel.

52
    Pražská Dukla je v úvodu druhého poločasu rozhodně aktivnějším a nebezpečnějším týmem, domácí vybojovali svůj druhý roh.

53
    Hosté šli rychle dopředu, poté zakončovali vedle branky. Hra se přelévá ze strany na stranu, Czehowsky ihned rozehrál.

54
    Opět to byl rozhodčí Klíma, který v tuto chvíli přerušil hru. Znovu z toho bude nadějná standardka pro domácí fotbalisty.

55
    A ti se i v tomto případě dostali k zakončení. Třetí střelecký pokus domácích, který směřoval mimo branku, během deseti minut druhého poločasu.

57
    Tempo hry je opravdu hodně vysoké a jedna útočná akce střídá tu druhou, hosté přišli o balón, musí se rychle vracet zpět.

58
    Dlouhá kombinace plzeňských fotbalistů před velkým vápnem protivníka. Bude z toho druhý roh hostů, v této statistice srovnáno.

59
    Domácí se nakonec dokázali ubránit, odkopávat od branky bude za malou chvíli gólman Czehowsky.

60
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná třetina dnešního utkání, které je i nadále vyrovnané, závěrečná půlhodina slibuje obrovské drama.

61
    Pražané se třicet minut před koncem dostávají znovu do vedení, vlastní branku si momentálně vstřelil hostující JAKUB KADAR!

63
    Na tahu jsou v tuto chvíli znovu hostující fotbalisté, kteří budou po útočném faulu Dukly rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.

64
    Hráči Plzně teď dlouho drželi balón před velkým vápnem domácích a kombinovali. Poté si ovšem pomohli útočným faulem.

65
    Další plzeňskou akci zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd, domácí teď rozhodně nikam pospíchat nebudou.

67
    Dukla se na druhé straně hřiště dostala do rychlého protiútoku, který byl zakončený střeleckým pokusem, Sváček si připsal další zákrok.

68
    Domácí už budou hrozit především z kontrů. Po jednom takovém se nyní s balónem dostali až do zámezí, autové vhazování pro hosty.

69
    Další rychlý výpad domácích, další zákrok Sváčka! To byl už šestý úspěšný zákrok od hostujícího brankáře v tomto duelu!

70
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka dnešního utkání, domácí fotbalisté i nadále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

72
    Hra se přelévá ze strany na stranu, rozhodčí teď odpískal faul domácích fotbalistů na útočné polovině poblíž postranní lajny.

73
    Hosté šli rychle dopředu, o balón však na polovině hřiště přišli, vhazovat bude pražská Dukla.

75
    Domácí zaútočili po levé straně hřiště, míč se dostal do velkého vápna, následná střela JAKUBA GREŠE z nějakých čtrnácti metrů končí v síti!

76
    Plzeňští fotbalisté se za malou chvíli pokusili o rychlou odpověď. Zastavil je hvizd hlavního rozhodčího, který pískal útočný faul.

77
    Pražané rozehráli a kombinují na vlastní polovině hřiště, v tuto chvíli si hýčkají už komfortní dvoubrankový náskok.

78
    Dvě autová vhazování pro domácí hráče na polovině hřiště. Tohle bude hráčům Dukly rozhodně vyhovovat, čas totiž běží.

79
    Na začátku celé útočné akce hostů byl Sváček, Západočeši to zkoušejí po pravé straně hřiště, v tuto chvíli budou vhazovat.

80
    Domácí se zatím bez větších problémů brání, svého protivníka nepouštějí v podstatě vůbec do zakončení, míč pro Duklu.

81
    Na pravé straně hřiště teď hosté vybojovali rohový kop, v této statistice srovnali, třetí roh pro Plzeň v dnešním souboji.

83
    Po delší době musel zasahovat také domácí brankář! Czehowsky podržel balón a teď už hledá, komu by rozehrál.

84
    Domácí fotbalisté získali balón na polovině hřiště, postupovali do zajímavého protiútoku. Z celé akce nakonec nic nebylo.

85
    Další rychlá akce pražské Dukly. Pražané teď velmi chytře drží balón na polovině soupeře. přesně tohle jim vyhovuje.

86
    Brankář Sváček si připsal už sedmý úspěšný zákrok. Míč pouze vyrazil, domácí fotbalisté totiž pokračují v útočné akci.

88
    DOMINIK VYLETA přidává střelou zpoza vápna čtvrtou branku domácích, zároveň rozhoduje o tom, že Pražané získají všechny tři body!

88
    Na druhé straně rychlá akce Plzně zakončená střeleckým pokusem, který mířil mimo tři tyče. Czehowsky vyráží na rohový kop!

89
    Po rohovém kopu hosté spíše jen kosmeticky upravují skóre, zásluhou FILIPA ČIHÁKA snižují na rozdíl dvou gólů!

90
    Domácí vhazovali na polovině hřiště, v tuto chvíli drží balón na svých kopačkách, víc už se pravděpodobně nestane.

90+1

Je dobojováno! Ještě třicet minut před koncem platilo nerozhodné skóre, ovšem poté přišla vlastní branka od Kadara, díky které se domácí dostali do vedení. Následně přidali další dva góly a bylo rozhodnuto. Hosté v závěru jen kosmeticky upravili skóre. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:36:34)

Štěpán Slovák

Branky: 39. Král, 61. Kadar (vla.), 75. Greš, 88. Vyleta – 43. Arzberger, 89. Čihák

FK Dukla Praha: Czehowsky – Burget, Lauko, Greš (83. Vyleta), Dancák, Zubašivskij, Kolman (78. Lohoyda), Král, Šimek (C), Petryk, Neca (73. Kaník)

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Suchý (67. Řezáč), Čihák, Pihrt, Pek J., Kadar, Holík (67. Selnar), Ryška, Pavlík (C), Pek O., Arzberger

Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Koval