Dukla Praha – Plzeň 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 5:3 (kon.) | Jihlava – Jablonec 6:2 (kon.)
FK Dukla Praha
4:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 06.05.2018, 10:15 • SK Kazín • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu hosté spíše jen kosmeticky upravují skóre, zásluhou FILIPA ČIHÁKA snižují na rozdíl dvou gólů!

88
    Na druhé straně rychlá akce Plzně zakončená střeleckým pokusem, který mířil mimo tři tyče. Czehowsky vyráží na rohový kop!

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    DOMINIK VYLETA přidává střelou zpoza vápna čtvrtou branku domácích, zároveň rozhoduje o tom, že Pražané získají všechny tři body!

75
    Domácí zaútočili po levé straně hřiště, míč se dostal do velkého vápna, následná střela JAKUBA GREŠE z nějakých čtrnácti metrů končí v síti!

61
    Pražané se třicet minut před koncem dostávají znovu do vedení, vlastní branku si momentálně vstřelil hostující JAKUB KADAR!

43
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat! Hosté velmi brzy srovnávají skóre, postaral se o to TOMÁŠ ARZBERGER!

39
    Hosté byli v posledních minutách rozhodně nebezpečnějším týmem, přesto jsou to Pražané, kteří jdou do vedení! Prosadil se ROBERT KRÁL!

12
    Plzeň se radovala ze vstřelené branky! Ta však nakonec není uznána, rozehrávat budou domácí fotbalisté z vlastního vápna!

Štěpán Slovák

Branky: 39. Král, 61. Kadar (vla.), 75. Greš, 88. Vyleta – 43. Arzberger, 89. Čihák

FK Dukla Praha: Czehowsky – Burget, Lauko, Greš (83. Vyleta), Dancák, Zubašivskij, Kolman (78. Lohoyda), Král, Šimek (C), Petryk, Neca (73. Kaník)
    Náhradníci: Vyleta, Lohoyda, Barták, Kaník, Janda

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Suchý (67. Řezáč), Čihák, Pihrt, Pek J., Kadar, Holík (67. Selnar), Ryška, Pavlík (C), Pek O., Arzberger
    Náhradníci: Řezáč, Selnar, Hranáč, Valeš

Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Koval