Dukla Praha – Plzeň 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 5:3 (kon.) | Jihlava – Jablonec 6:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
6:2 (3:2)
FK Jablonec
Neděle 06.05.2018, 14:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

Je dobojováno! Hosté šli brzy do vedení, ovšem domácí pak během pěti minut vstřelili tři branky. Jablonečtí do poločasu snížili a druhá polovina slibovala obrovské drama. Hned v úvodu druhé části však Vysočina skórovala z pokutového kopu, definitivní rozhodnutí přišlo zhruba patnáct minut před koncem. Definitivní tečku za tímto soubojem udělal v 89. minutě Vrzal. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:10:32)

90+1

90
    Balón je ve středu hřiště, víc už se nejspíše nestane, rozhodčí nemá důvod přidávat nějakou tu minutu navíc.

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí tým nakonec přidává šestý gól, v tenisové terminologie ukončuje první set! Vysočina je dnes opravdu při chuti, autorem branky je MILAN VRZAL!

88
    Hlavní rozhodčí Marek odpískal faul na polovině hřiště. Domácí fotbalisté s následnou rozehrávkou vůbec nepospíchají.

86
    Práce pro Koláře, který odkopával. Míč však rozehrál svým spoluhráčům, Vysočina to zkouší po levé straně hřiště.

85
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka dnešního zápasu, hra se v posledních minutách hodně kouskuje.

84
    Richter zasahovat nemusel, střela domácího týmu mířila těsně vedle branky! Hostující gólman bude za malou chvíli rozehrávat.

82
    Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme otevřený fotbal. Jihlavu před malou chvílí zastavil praporek čárového, který signalizoval ofsajd.

81
    Rohový kop nakonec žádné nebezpečí pro Koláře nepřinesl, rozehrávat budou domácí, Jablonec si totiž pomohl útočným faulem.

79
    Na zemi zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, hra byla přerušena. Už se zase pokračuje, hosté budou rozehrávat rohový kop.

78
    Kombinace jabloneckých fotbalistů na pravé straně, míč končí za domácí brankou. Rozehrávky se ujme znovu Kolář.

77
    K balónu se dostal domácí celek, který dlouze kombinuje poblíž pokutového území, zápas se už pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.

76
    Jablonečtí jsou v posledních minutách u míče a kombinují, do zakončení se však téměř nedostávají, Kolář je bez práce.

75
    Rychlá akce Jablonce po levé straně hřiště. Domácí se ubránili pouze za cenu autového vhazování pro hostující tým.

74
    Řekl bych, že je rozhodnuto! Domácí se trefují už popáté v tomto zápase a soupeři odskakují na tři góly! Postaral se o to TOMÁŠ LORENC!

72
    Několik nepřesností na obou stranách, vhazovat budou na polovině hřiště domácí fotbalisté, kteří příliš nepospíchají.

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka hry, rozehrávat bude Richter, zatím to nějaký zvrat nevypadá, Jablonec se spíše brání.

70
    Hraje se především na útočné polovině Jihlavy, což domácím fotbalistům vyhovuje. Momentálně vybojovali svůj třetí rohový kop.

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 15. Matulka, 18. Svoboda, 20. Matulka, 46. Mašič (pen.), 74. Lorenc, 89. Vrzal – 9. Pleštil, 40. Breda

Karty:   59. Holík (JIH)

FC Vysočina Jihlava: Kolář – Holík, Smejkal, Mašič, Svoboda (71. Lorenc), Fikar, Beseda (C), Vrzal, Matulka, Průša, Vašíček (80. Časta)
    Náhradníci: Duba, Časta, Karmazín, Lorenc

FK Jablonec: Richter – Petržilka, Krištof (C) (70. Hajdo), Pleštil, Hlůže (67. Díl), Schön, Breda, Landfeld (81. Maqastena), Zezulka (81. Kozák), Dostál, Kubista
    Náhradníci: Díl, Kozák, Maqastena, Hajdo, Klement

Rozhodčí: Marek – Malčánek, Pospíšil